Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Feloltott lámpa mellett vagy...

Feloltott lámpa mellett vagy sötétben tudsz csak elaludni?

Figyelt kérdés

Érdekelne,mert egy hölgy ismerősöm(24) pl. csak lámpa mellett tud elaludni pedig már nem kislány...

Ő azt mondja,hogy csak igy tud elaludni,sötétben fél..!

Én pedig megörülnék ha nekem lámpa mellett kéne elaludnom ergo sötétben alszom!:)Sztem aki lámpa vagy (bekapcsolt)tv mellett tud csak álomba szenderülni az nem félelem hanem egy beidegződés v. megszokás... Ti hogy vagytok ezzel?


2009. okt. 10. 20:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%
Lampa lampa!A szornyek es a kisertetek vegett.
2009. okt. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
76%
Nem túl jó lámpa mellett aludni, mert nem indul meg a szervezetben rendesen a melatonin termelés, ami hosszú távon problémát okozhat. (A szervezet regenerációs képessége csökken) Az évezredek alatt arra állt be a szervezet, hogy sötétben alszik.
2009. okt. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
76%
Se zajtól,se fénytől nem tudok aludni,szóval olyan vagyok mint te,kérdező:)
2009. okt. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
74%
Csak és kizárólag sötétben. Volt viszont egy időszakom, amikor egy szobában hárman aludtunk és az én ágyamtól 1 méterre ment a TV. Egy idő után úgy kimerültem, hogy ennek ellenére is el tudtam aludni. Ma már nem tudnék.
2009. okt. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Első válaszoló:és tényleg félsz vagy csak már megszokásból alszol el igy?

utolsó válaszoló:háát igen,én is csak siri csöndben és full sötétben tudok álomba szenderülni,viszont bármilyen kis zajra azonnal feléberdek sajnos..:(

2009. okt. 10. 20:53
 6/17 anonim ***** válasza:
83%
Én tnyleg félek a sötétben,viszont lámpával képtelen avgyok aludni,mert zavar,ha nagyon félek és nem tok magammal mit kezdeni akkor oda hívok a közelembe vkit...
2009. okt. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%

Hát...én aludni nem tudok világosban, de még akkor sem, ha a másik szobában szól a tévé. Mert látom a fényeit, hallom a hangját. Szóval csak sötétben és síri csendben. Viszont, ami érdekes, hogy napközben minden nap egyedül vagyok itthon a picimmel, és akkor félek itthon. A szemetet alig merem kivinni pedig egy emeleten van velünk.

Valószínű ennek az az oka, hogy a kisfiam sokat nevet a semminek, tehát szellemeket lát, így para van rendesen:))

2009. okt. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
76%
Fény mellett. Bekapcsolom a tv-t és beidőzítem, hogy negyed óra múlva kapcsoljon ki. Sok volt a hororrfilm, szóval csak így tudok elaludni. Ha teljes sötétségben kellene, akkor stresszelnék alvás helyett. Ha éjszaka éberedek fel és nem álmodtam semmi rosszat, akkor nem szoktam bekapcsolni.
2009. okt. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
21:10-es:most kicsit off..,spritualitásban otthon vagy egy kicsit,érdekel?amúgy jó a meglátásod,mert az egész pici babáknak is még müködik a "harmadik szemes" látásuk és ők valóban látnak lényeket,amit mi már nem...!De amig mosolyog a babád addig nem kell félned,csak nyugi!!;)
2009. okt. 10. 21:39
 10/17 anonim ***** válasza:
83%
Engem zavar, ha a képembe világít valami, amikor aludni akarok, még ha az utcai lámpa is az ablakon át.
2009. okt. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!