Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hí ez megtörténne, Te mit...

Hí ez megtörténne, Te mit tennél, hogy ne legyen olyan kellemetlen?

Figyelt kérdés
Lassan vége a sulinak. Kolis vagyok és lett egy helybeli nagyon jó barátom.Szeretném a nyári szünet előtt elhívni a koliba, hogy legyen egy iszogatós, beszélgetős este, csakhogy ő elfoglalt ember... (egyetem mellett egy cége van) másoddiplomások vagyunk. Szóval az nekem olyan kellemetlen lenne ha elutasítaná... ekkor valami frappáns szöveg kellene, hogy ne legyen égő...

2013. máj. 23. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Simán elhívod, és ha szabadkozik, akkor csak annyit mondassz neki hogy oké, majd talán legközelebb, és táma lezárva. Te többet nem hívod el, majd ha akar valamit jelzi. Szerintem ebben nincs semmi ciki.
2013. máj. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nekem annyira rosszul esne... :( nem is tudom, el merjem-e hívni
2013. máj. 23. 20:58
 3/3 anonim ***** válasza:

kisebb eséllyel utasít el ha azt mondod neki hogy: amikor neked jó meghívnálak bla bla bla


és akkor ő választana időpontot

2013. máj. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!