Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Pénztárosok! Milyen a munkátok...

Pénztárosok! Milyen a munkátok? Szertitek?

Figyelt kérdés
2013. máj. 17. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt szeretni? Lehetetlen. Mondjuk az sem mindegy hol dolgozík
2013. máj. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Tescoban próbáltam, melódiákkal, 4-5 órákat. Párszor el lehet viselni, de borzasztóan monoton, ráadásul ha vmit elszámolsz, le is vonják az amúgy sem magas fizudból...
2013. máj. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

spárban voltam pénztáros

napi nyolc-kilenc órában, nem mehettem ki vécére és kajálni sem, tudom tudom ilyen nincs, de van...

remélem soha nem kell többé pénztárosként dolgoznom

az egyék legganéjabb munka a világon

ezerszer inkább takarítás

2013. máj. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
En az Egyesult Allamokban voltam penztaros egy kis elelmiszerboltban. Legelso munkam volt az USA-ban, tehat megbecsultem. Neha monoton volt, de ki lehetett birni. Ha nem volt nagy a forgalom, akkor arufeltoltessel, az aruk polcon levo rendezesevel foglaltam le magam, szoval unatkozni nem unatkoztam sosem.
2013. máj. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Megtöröm a jeget, én szeretem! Néha monoton, fárasztó, sok a hülyeember, de kárpótolnak az érdekesebb feladatok, a csapat, a légkör! Sokszor besokallok, de este hazafelé mindig rájövök, hogy imádom a munkahelyem :-) És állítom, hogy sehol máshol nincs ennyi továbblépési lehetősége egy "egyszerű" kasszásnak. Átlagnál jobbnak tartom. Decathlon, Budaörs
2013. jún. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem olyan rossz, van klíma, a legtöbb munkatárs jó arc, jobb mint a kukoricásban
2013. júl. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!