Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek olyan menő külföld...

Szerintetek olyan menő külföldön élni?

Figyelt kérdés

több ismerősöm is kimegy egy erasmus félévre, kiírja facebookra h ott él, oda jár egyetemre ezt rögtön első nap, de már egy éve hazajött visszaállítani viszont "elfelejti" h megint Pesten van..

mielőtt jönnének az olyan kommentek h irigykedem, én az egész egyetemet kinn végzem de nem állítottam be sehol aki tudja tudja aki nem nem


2013. máj. 15. 13:51
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Hát ha egyszer akkor éppen ott él, szerintem nincs abban semmi kivetnivaló, ha átállítja valaki. Hogy vissza miért felejtik el, azt nemtudom. Viszont őszintén irigylem a problémáidat! :)
2013. máj. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem "menő" dolog az hogy kint van valaki, nekem is van sok ismerősöm Erasmuson.


Ettől függetlenül Facebookon az emberek mindig a szépet és jót fogják reklámozni magukról, de mondjuk szerintem inkább az a baj, hogy manapság túl sok figyelmet fordítunk a Facebookra.

2013. máj. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem azért nem állítja vissza hogy mások...

Még ö maga nem tudott vissza állni, még mindig kivágyik..

2013. máj. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem menő, szerintem mindenkinek a saját dolga, az biztos hogy bátorság kell hozzá, nekem lett volna már 2lehetőség is kertészeti és állatokkal való munkát végezni, de féltem elindulni, viszont ha valamikor megkockáztatom örömömben én is menőnek tartanám

Tudod az hogy idegen országba mész mindig büszkeséggel töltheti el az embert, Ha én megyek Németbe büszke vagyok hogy ott lehettem, ha Németek jönnek ide akkor örülök hogy jól érzik magukat nálunk

20/F

2013. máj. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én félig kint élek külföldön, de mindig ide tartozom.
2013. máj. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Talán csak nosztalgiázik, azért nem állította vissza magyarra a helyet.
2013. máj. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
45%
-.- szerintem csak teszik magukat...Én egyszer kint voltam 2 hétig Jersey-be még se írtam ki hogy:Jaj Jersey olyan jó a tengerparton sétálni stb....Szóval szerintem ne foglalkozz velük....
2013. máj. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
64%

Szerintem egyáltalán nem "menő" külföldön élni, de sokkal jobb mint otthon!

Üdv. Angliából

2013. máj. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
62%

Az hogy valaki egy másik országban él még magában nem eredmény csak egy állapot. Mindenkinek van útlevele, ahhoz nem kell sok minden hogy átlépd a határt.

Ha valaki egy idegen közegben tud érvényesülni és elér valamit, na az már irigylésre méltó. Ma már nagyon sokan végzik külföldön az egyetemet, ez nem kunszt.

2013. máj. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!