Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egyetertetek ezzel az allitass...

Egyetertetek ezzel az allitassal? , sorsunk a sajat kezunkben, , A megoldas te vagy magad.

Figyelt kérdés

Minden ami velunk tortenik jo is rossz is sajat donteseink kovetkezmenye.

Meg kell tanulni felvalalni ezeket es befejezni a masokra valo hivatkozast .

Senkit nem hibaztathatunk a rossz dolgokert csaki sajat magunkat.

Az elet kuzdelem amit emelt fejjel kell kuzdeni es a megoldas csak magunktol varhatjuk el.

A ferjem szerint igy mukodik a vilag.

Ebbol a nezetbol mar tobb konfliktusunk volt.

Ti mit gondoltok?



#férj #Elet szemlelet
2013. máj. 9. 10:31
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Az en eletem tele van rossz dontesekkel es annak kovetkezmenyeivel amiket egyfolytaban kijavitok nagy harcal es erofeszitessel.De jo donteseim is voltak es vannak.

Parvalasztas: koran ferjhez mentem aztan elvaltam aztan rajottem mas sem jobb es a valas rossz dontes volt.Ennek kovetkezmenye egesz felnott eletemben kerestem azt aki a masik felem nem sok sikerrel.

Gyerekvalalas: dontottem megtartottam a gyerekem ami jo dontes volt de sok kovetkezmenyekkel jart amit magamnak koszonhettem.

Karrier: itt volt a jo dontesek sorozata a rosszak utan

a sajat szakmamat koszosnak talaltam mashol probalkoztam siker nelkul aztan jott a jo dontes vissza a sajat szakmamba es eszmeletlen sok aldozatot hozva tovabbtanultam. Kovetkezmeny a parom lehagyott mert nem foglalkoztam vele a gyerekek alig ismertek meg.Jo oldala vegre ott dolgozom ahol szeretnek.

Lelki elet : hivo voltam dontottem hitet elhagytam kovetkezmeny nagyon sok olyan dologba belementem amibe nem kellett volna ebbol sok rossz dolog jott ki amit probaltam helyrehozni.

Tehat eljutottam oda hogy csak is sajat magamnak koszonhetek mindent amit ateltem es kaptam ill adtam .

...De itt jon a nagy de a ferjem eszmeletlen fekete feher ha panaszkodok neki valami miatt akkor kijelenti sajat magam okoztam a gondot oldjam is meg. Empatia nem szorult bele.

2013. máj. 9. 12:17
 12/12 anonim ***** válasza:

"Kérdező írja:

1.Tehat eljutottam oda hogy csak is sajat magamnak koszonhetek MINDENT amit ateltem es kaptam ill adtam .

2.De itt jon a nagy de a ferjem eszmeletlen fekete feher ha panaszkodok neki valami miatt akkor kijelenti sajat magam okoztam a gondot oldjam is meg."


öö. mi a kérdés? az egy dolog, hogy írunk - különféle ontológiai és gnoszeológiai megközelítésben vizsgálva a dolgot és nem reagálsz- de elbizonytalanodtam: mi a kérdés?


Van egy téveszméd- MINDEN tőled függ-

(nem, nem vagy Isten, de ezt fentebb kifejtettem, feleslegesen)

és mikor kívülről kapod: MINDEN tőled függ -akkor sem vizsgálod felül, hanem besértődsz.


Mit tudunk tenni az érdekedben?

2013. máj. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!