Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék változtatni ezen?

Hogyan tudnék változtatni ezen?

Figyelt kérdés

Az osztályban 7-en vagyunk jóba lányok, és hozzánk csapódik 2 fiú. Nos én legszívesebben minden délután estig velük lógnék, ide-oda, csak leülnék velük akárhová a városban, a Duna partra vagy egy parkba és beszélgeték velük, sétálnánk, fotózgatnánk, hülyülnénk, kajálnánk, hétvégenként koncertekre járnánk, néha innánk, ízlelgetnénk az életet.. Ehelyett mindig én vagyok az, aki programot szervez péntek délután/hétvégén, hogy na talán eljönnek-e valahová, elmegyünk-e? Mindenki megy haza suli után, mert fáradt, meg kedvtelenek.. jó én is álmos vagyok mint mindenki más a suliban, de ez azért feldobná a délutánokat, a kedvemet... Szerintem kezd egyre felszínesebb lenni a kapcsolat mind a hetünk között, már hetek óta nem voltunk sehol együtt.. MIndig magányosan érzem magam délután, mert vágyom hogy elmenjünk ide-oda de valahogy senki más nem erőlködik ezen... Van egy barátnőm, akivel ezeket meg tudom csinálni, de ő egy évvel idősebb és nem akarok minden délután a nyakán lógni, meg ő is elfoglalt, de legalább ez vigasztal.. de milyen jó lenne 4-5 lány, 4-5 fiú, egy összetartó, szilárd társaság, mindig lehet rájuk számítani, stb...

15L


2013. ápr. 30. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha mondjuk egy héttel előre megbeszéltek, mondjuk egy mozit, akkor azt nem tudják lemondani hirtelen. Így hátha nagyobb sikerrel jársz mint egy spontán ötlettel. És nem kell mindig eygszerre menni, de ebből a társaságból ha össze tudsz szervezni 4-5 embert egy Margitszigeti sétára, az is jó már:) Szerintem mondjuk csütörtökön vesd fel hogy ki tud menni péntek délután vagy szombaton. Sok sikert:)
2013. ápr. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de mindig ezt csinálom.. "nincs pénzem/nem engednek el/tanulnom kell/fáradt vagyok/anyával megyünk ide-oda/nem tudom nincs kedvem/".. és a végén mindig úgy érzem magam mint akit cserbenhagytak és irigykedve nézem a társaságokat az utcán péntek este...
2013. ápr. 30. 20:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg előre lefixálni hogy igen, akkor ezen a napon mindenképpen program van. Még ha nem is mindenki szeret heti szinten 'kiruccanni', csak vannak olyanok akiket rá tudsz venni!
2013. ápr. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
csak attól félek hogy túlságosan soknak fognak tartani
2013. ápr. 30. 23:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!