Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék ezen változtatni?

Hogyan tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés

Van egy csomó haverom. Osztályomban is van egy csomó, van mondjuk 2 barátom is ott, akikre azt mondom, hogy barátok. Az a baj, hogy ők mind messze laknak (40-50km) és csak suliban, meg esetleg bulikban tudunk találkozni, egymásnál aludni, mozizni, stb. Nincs olyan, hogy rossz paszban vagyok, átugrok hozzá negyed órára dumálni. Bár barátok vagyunk, mind a kettőjüknek van legjobb barátja, aki nem én vagyok.., a földrajzi távolság miatt nem érzem úgy, hogy ez a dolog kicsit megrekedt.


Van egy társaság, akikkel szoktam járni bulizni, de ők is egy másik faluban vannak. Velük nagyon jóba vagyok, de azért nem feltétlen a barátaim, csak nagyon jó haverok. De az meg már egy olyan szinten kialakult társaság, hogy oda se tudom "befészkelni" magam. Esténként együtt lógnak stb, amit nem tudok megtenni. 2 dolog aggaszt: bár vannak barátaim, nincs olyan ember, aki olyan barátom lenne, mint a "mesékben", oda-vissza dolog, legjobb barát. Másrészt nincs olyan társaság, ahol teljes értékű taggá tudnék vállni, csak maximum csak egy valakivé, akit bírnak és néha együtt bulizik velük.


2012. nov. 4. 22:55
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!