Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti is észrevettétek, hogy kb...

Ti is észrevettétek, hogy kb 10-15 éve még tele volt ilyenkor minden játszótér focizó gyerekekkel, fiatalokkal, ma meg konganak az ürességtől?

Figyelt kérdés
Ennyire eltunyultak, elkényelmesedtek a mai fiatalok? Jó persze tudom, akkor még nem volt annyi kütyü, számítógép stb. Nálunk is zsúfolásig tele volt a játszótér, ma alig lézengenek, és akkor se sportolni járnak le, hanem drogozni, inni, reggelre tele a park sörösdobozokkal meg üvegekkel.
2013. ápr. 25. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ha ez megnyugtat, én 17 vagyok és rendszeresen járok le egy közeli játszótérre hintázni. de nem is szeretem, ha mások ott vannak, mert csak egyedül jó :D és tényleg legtöbben inni járnak le játszóterekre meg, hogy szétdobálják a cigicsikket és utálom mikor mennék hintázni a jó időbe és egy csapat hülye gyerek ott ül, mert máshol nem tudnak szotyizni meg cigizni..
2013. ápr. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én pont valamelyik nap néztem, hogy a környékünkön minden játszótér és minden focipálya zsúfolásig tele van. Jó volt látni :)

Igaz, ezt a környéket elsősorban a fiatalok szeretik, szóval sok a gyerek is.

2013. ápr. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet. Mivel a lányom 15 hónapos, mi minden nap járunk játszótérre, és szó szerint tömegnyomor szokott lenni. :) (Mondjuk ez egy elég jó játszótér, új játékok, még mosdó és pelenkázó is van. A déli hőségben mondjuk nem tudom, olyankor valószínűleg kevesebben vannak, mert a kicsit alszanak ilyenkor, a nagyok meg iskolában vannak még, de délután és este felé rengetegen szoktak lenni.

Igazad van abban, hogy vannak itt mifelénk is kevésbé jó játszóterek, régiek, gazosak, azokon soha nincs senki. Mondjuk jogos, ha van jobb is, akkor persze, hogy oda mennek az emberek.

(Szoktak lenni nagyobbak is, tizenévesek, fociznak, ülnek a fűben, vagy a direkt nagyobbak számára kialakított játékokon "játszanak".)

2013. ápr. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk 10-15-20 éve sokkal kevesebb jóféle játszótér volt, én némileg irigylem is emiatt a mostani gyerekeket. De nem mondanám, hogy panganának, a szabadtéri sportpályákon meg most is megy a foci meg a kosárlabda.
2013. ápr. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

attól függ, mikor mész, mert ugye van iskola, óvoda, beteg gyerekkel meg nem nagyon mennek.

Aztán nálunk 2 van, kutyaszaros, szemetes, nemrég tették vissza a hintákat, elvitték télire, homok alig van.

Szerintem óvoda, iskola után a családdal vannak a gyerekek hét közben, divat a különóra, mindenki este esik haza, kinek van energiája futkározni. Majd nyáron néz meg, akkor több gyerek lesz lent.

2013. ápr. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 rda85 ***** válasza:
Felnőttek a gyerekek, mostanság munkába járnak, már akinek van olyanja...
2013. máj. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!