Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Észrevettétek, hogy valójában...

Észrevettétek, hogy valójában az idióta emberek, akik még rosszindúlatúak is keserítik meg az életeteket?

Figyelt kérdés
Ugyanis okos ember nem gyárt problémát magának, hanem ezek az emberek gyártják helyettük.

2013. márc. 26. 19:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen szerintem is így van!
2013. márc. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
+1
2013. márc. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A bölcs pedig nem veszi magára az idióták problémáit. :)
2013. márc. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A bölcs nem venné magára valóban az idióták problémáit, ha nem ők okoznák a bölcs problémáját! Én ugyanis azt kérdeztem:

Észrevettétek, hogy valójában az idióta emberek, akik még rosszindúlatúak is keserítik meg az életeteket?

2013. márc. 27. 13:49
 5/8 anonim ***** válasza:
Oké, akkor a válaszom: személyesen nem vettem észre, de elhiszem és elfogadom az érvelésedet.
2013. márc. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szerencsés ember vagy!
2013. márc. 28. 22:50
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen.

Éppen egy ilyen "munkatárssal" bajlódom.


http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__egyeb-ker..


Ha esetleg mégsem megy el, ha tudsz valami értelmes tanácsot adni, örömmel venném.

2013. ápr. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A megoldást leirtam. Szívesen!
2013. ápr. 28. 07:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!