Anna96. kérdése:

Jó ez a blog?

Figyelt kérdés
még nincs sok fejezet: [link]

2013. ápr. 23. 18:13
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi hogy szerintem nem csak nekem kéne változtatni. Neked is! Nos:elõször is talán a pofádból vissza kéne venni Miss/Mr tökély!!!
2013. ápr. 23. 22:21
 12/15 anonim ***** válasza:
Blogot nem írok ugyan, de annyit alighanem a hozzászólásaimból is le tudtál szűrni, hogy nekem legalább a helyesírásom rendben van...
2013. ápr. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Hat angol nevekben szerimtem nem irjak ugy hogy pl.Jessica-nak.Kotojelel szval.. a facre meg szerintem mostanaban mindenki igy mondja!
2013. ápr. 24. 17:18
 14/15 anonim ***** válasza:

Új válaszoló vagyok


A blogod nem olvastam, mert láttam, hogy leszedted a bejegyzéseket, de képzeld, van olyan angon néz, amit képzeld kötőjellel kell írni. Vegyük példának a: Emily-vel, Emily-t, nem pedig Emilyt, Emilyvel

... De olyan is van, amit nem kell kötőjellel írni, csak te nem tudod, hogy miről beszélsz és pofázol


Ne haragudj meg, de ha az én írásomról valaki véleményt alkotna, akkor nem köthetek belé, mert Én kértem, hogy írjon véleményt.


Szóval, gondolkozz el, mielőtt még itt nyomod.


És most bármit mondhatsz, magasról teszek rá. Nem hiszem, hogy ki tudnád magyarázni magad


Még valamit: Az embereket már a válaszukról/kommentjükről meg lehet ismerni bizonyos szempontból.

Ja, és ha nem bírod a kritikát, akkor miért teszed ide ki a blogod?!

2013. ápr. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
*angol név
2013. ápr. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!