Anna96. kérdése:

Jó ez a blog?

Figyelt kérdés
még nincs sok fejezet: [link]

2013. ápr. 23. 18:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nehezen olvasható a szöveg a háttéren.
2013. ápr. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
mért ha fehér lenne?
2013. ápr. 23. 19:35
 3/15 anonim ***** válasza:
62%

Te lenni magyar?

Nem, nem jó.

A grafikája sem a legszerencsésebb, de a szöveg mellett ez szinte eltörpül. Formázatlan, súlyos nyelvtani hibáktól hemzsegő, az olvashatatlanság határát súrolóan igénytelen szöveg. Szinte érthetetlenül kusza mondatok, úgy kellett kihámoznom néha, hogy mit akartál vajon mondani.

A háttérben tényleg olvashatatlan a szöveg. A profilképed tükörben készült, telefonos. A szöveg után egyébként ezt vártam. A nevedet 2 i-vel írod, és cuki emotikont teszel a végére. Igen, pont ilyesmit vártam.

Lejjebb görgetek... szemkifolyatós neonszínű, random odavetett mondatok, írásjelek halmozása, ellenszenves képek (egy vigyorgó lány, ízléstelen divatcikkek).


facre - Facebookra

Georgenak - George-nak

Itt már csak bele-beleolvasgatok a szövegbe. Csókolózás a fürdőszobában, amikor pedig a szóközök használatára nyilvánvalóan mint valami fölösleges hiábavalóságra tekintesz.


Ne haragudj az őszinteségemért, de ez kritikán aluli.

2013. ápr. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
54%
*3 i-vel írod a nevedet, félrenyomtam, vagy 4-el, a fene se emlékszik
2013. ápr. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
mért min változtassak? a hátteren igen de az ha leírom írjam oda a nevem vagy mi?
2013. ápr. 23. 19:46
 6/15 A kérdező kommentje:
Kitöröltem és egy újba kezdek bele
2013. ápr. 23. 19:51
 7/15 anonim ***** válasza:
39%

Min változtass?


Nos.

-Tanulj meg helyesen írni.

-Tanulj meg fogalmazni.

-Találj valami értelmes témát.

-Nyomj szóközt a szavak után.

-Legalább minimális mértékben legyen ízléses az egésznek a grafikája.

-Állíts be olyan hátteret, amin látszanak is a dolgok.


A fő gond a blogoddal az, hogy a helyesírásod olyan elképesztően katasztrofális, hogy gyakorlatilag értelmezhetetlen az, amit írsz. A fogalmazásoddal is olyan súlyos problémák vannak, hogy időnként komolyan olyan érzésem volt, hogy a magyar nem az anyanyelved.


Maga a "történet" unalmas, lapos és tucat, de erről csak azok a kevesek tudnak, akiknek elég lélekjelenlétük van kibogozni a mondataid értelmét.

2013. ápr. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

"Kitöröltem és egy újba kezdek bele"

HELYES!!! :D


Mielőtt belekezdesz, fogadd meg a legeslegnagyobb jó szándékkal adott tanácsomat, és OLVASS! Az írás ugyanis az olvasással kezdődik. Aki nem olvas, az írni sem fog tudni. Színvonalas, kulturális értékkel bíró, klasszikus könyveket kell olvasni rendszeresen ahhoz, hogy olyan szókincsre, fogalmazási képességre, ismeretanyagra, szemléletmódra és más egyebekre tegyél szert, amelyek elengedhetetlenek ahhoz, hogy saját irodalmi műveket legyél képes létrehozni.

2013. ápr. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
44%
ne hallgass 76%-ra az ilyenek, akik mindenben a rosszat látják. ne vegye el a kedved a dologtól!
2013. ápr. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszi.De am jobb lenne ha az a b.zi nem pofázna,ìrjon õ blogot.És ha észre venné nyomok szóközt.Takarodjon màr komolyan.Igen megkérdeztem,hogy mi a véleményetek,de kösz ma is és holnap is nyelvtan az elsõ órám.Képzeld el hogy nyelvtan versenyen elsõ lettem és mindennap olvasok,most is az Árnyatalnyi remény c.könyvet olvasok!
2013. ápr. 23. 22:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!