Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ezt direkt csinálják? Bővebb...

Ezt direkt csinálják? Bővebb lent.

Figyelt kérdés
"Barátnőm" megkért,hogy kerítsek neki egy kiskutyát,mert a szülei megengedik...Kerestem is egyet az interneten.Elhoztam nekik voltam olyan kedves,és mikor elvittem hozzájuk akkor jött azzal jaj hogy az apukája nem engedi így nem kell.Most rám sózták szegény kiskutyát.És azt sem tudom mit csináljak vele mert se helye se semmi.És most engem hibáztat hogy minek vittem oda azt a "dögöt"..A másik,hogy suliban kibeszél.Eddig elvileg a legjobb barátok voltunk most meg utál a saját hibájábol.
2013. ápr. 19. 15:09
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Hülye vagy, már ne is haragudj! Felelőtlenül vettél egy kiskutyát szaporítótól vagy egy keveréket, mindegy... Ezzel tönkretetted az életét szegénynek. Gratulálok! Ennyi ésszel szabadlábon...
2013. ápr. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Direkt! Az ilyen az nem barátnő... Inkább nem méltatom, mert az csúnya lenne! Jobb lenne ha szóba se állnál vele többet!
2013. ápr. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nem a barátnőd, hanem egy szánalmas pi_csa!
2013. ápr. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem beszélek vele,de ő kért háziállatot.Én segtettem nekik.Egyébként meg nem hiszem hogy egy 90 éves nő szopítana,ráadásul úgy hogy az anyakutya nem is az övé csak odafialt.:(
2013. ápr. 19. 15:37
 5/7 A kérdező kommentje:

Szaporítana*

Most ráadsául az egész suli lenéz meg rólam beszél.-.-:(

2013. ápr. 19. 15:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Majd elfelejtik. Egyébként ez nem a Te szégyened, hanem az Övé!!! Ezt el is mondhatod másnak, ha hallod, hogy Te vagy a téma!
2013. ápr. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kamu barát:(
2013. ápr. 19. 15:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!