Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van, aki ezek után még szereti...

Van, aki ezek után még szereti a (cionista) zsidókat és az ő oldalukra áll?


2013. ápr. 19. 13:37
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Még annyi a kérdésem az atombombájukkal kapcsolatban, hogy ők miért tarthatnak? Amikor izraelből kirakják a négereket, vagy a zsidókat, vagy akár csak azt amit a videó elején a csajszik mondanak, az ellen miért nem szólalnak fel egyből az emberjogi szervezetek? Tehát én is lenácizhatnám őket.

Hmm ?

2013. ápr. 21. 16:32
 12/20 anonim ***** válasza:
50%

"a bulldózer a ... amikor sértetlen épületeket, kis kunyhókat dózerolnak el"


Az pont ugyanaz, mint amikor a HORVÁTOK BULDÓZERE a dalmát tengerparton dózerol el sértetlen épületeket.

Mert az engedély nélküli építkezést - akárcsak a legtöbb állam - Izrael is tiltja és az engedély nélküli épületeket ott is - akárcsak pl Horvátországban - ledózerolják. Csak Magyarországon lehet elsumákolni.

Persze Izraelben van más eset is: egy törvény értelmében az öngyilkos merénylõk házát ledózerolják. Ez a törvény mindenki elõtt ismert. Az öngyilkos merénylõjelölt elõtt is, családja elõtt is. És - lehet, Te másképp látod - nem kötelezõ öngyilkos merényletet elkövetni. Sõt semmilyen merényletet sem.


"Izraelnek mindent szabad?"


Mint fentiekbõl IS láthatod, NEM. Csak azt ami jogszerû. És


NEM IS TESZ MÁST.


"atombombájukkal kapcsolatban, hogy ők miért tarthatnak?"


Mert nem írtak alá olyan szerzõdést, hogy nem fognak tartani. akárcsak Pakisztán, vagy a Délafrikai Köztársaság pl. Ezek miért nem zavarnak? Ja, mert azok nem zsidók.

Azok az államok, melyek aláírták, hogy nem fognak nukleáris fegyvert fejleszteni, sem nem mûködnek közre ezek terjedésében és ennek fejében kaptak csúcstechnológiát és szellemi támogatást ( szakembereket, kedvezményes, olykor ingyenes szakemberképzést ), azok, ha mégis fejlesztenek ilyet, akkor szerzõdésszegõk.


"Amikor izraelből kirakják a négereket, vagy a zsidókat, vagy akár csak azt amit a videó elején a csajszik mondanak, az ellen miért nem szólalnak fel"


Talán azért, mert Izraelbõl nem raknak ki senkit, csak az engedély nélküli bevándorlókat, akárcsak minden más államból. õket is csak akkor, ha nem jogosultak a menekültstátuszra és nem is tudják elhelyezni õket.

Amíg tudták, addig csak az engedély nélküli ( többnyire Európai v Latin-Amerikai ) munkavállalókat toloncolták ki, akárcsak minden más állam.


A video elején nem láttad - hallottad, hogy mit kérdeztek a csajsziktól, mit mondtak nekik elõzõleg. Sõt, azt sem tudod, nem az történt-e, hogy leírták nekik a szöveget azzal, hogy 50 - 100 sekelért mondják el, anélkül, hogy megmendták volna, mire kell. Vagy mondtak valami hazugságot, egészen más. És még az sem biztos, hogy a csajszik nem arqbok. Ekkorákról ugyanis nem tudod megkülönbözetni, néha felnõtteket is nehéz.

Minddenesetre én 3 hét alatt még hasonlót sem hallottam, pedig nem kevés emberrel beszéltem, fiatallal is, öreggel is, mindefélérõl, arabokról is.

Összesen csak annyi, hogy ne üljek be egyedül olyan autóba, amit arab vezet. Ennyi.


"Tehát én is lenácizhatnám őket. "


NEM, mert SEMMI OLYAT NEM TESZNEK, ami erre alapot adna.


Persze, ajánlhatnék inetrnet oldalakat, amik nem a kuruc és hasonlók, de sajnos, magyarul elég kevés, az izraeli oldalk a héberen kívül angolul, franciául vannak és az araboknak se vagyunk olyan fontosak, hogy magyarul is volna oldaluk, azok is csak angolul.

Különben is, az az igazán hiteles, amit a saját szmeddel átsz, úgyhogy, ha csakugyan tájékozóni akarsz, spórolj össze annyit, amennyibõl odautazhatsz kb 2 hétre, utazgass többfelé, nézz és kérdezz! Igaz, ehhez is jó, ha tudsz angolul, mert ott majdnem mindenik tud, az arabok is. ( Mondom, MAJDNEM. )

( Az oda - vissza repülõjegyet kis szerencsével 50 alatt is meg lehet úszni, szerncse nélkül kb 70, persze nagy igények esetén - mint mindenütt - határ a csillagos ég. A szállás: ha megfelel 4 -8 ágyasban egy, az 2 - 3000, egy - kétágyasban 6 -tól. )


Addig is, amiket a hamász "üzenetei" Izraelnek:


nap hó év esemény


3 12 2006 "Al Qassam Brigades shells Sderot settlement with 7 Qassam Rockets "

3 1 2007 "Qassam Statistics : 471 Qassam rockets were fired at the Zionist settlements during 2006 "

6 3 2007 "Haaretz: The Palestinians are liable to launch up to 100 Qassam rockets a day at Sderot "

17 3 2007 "Settlers have intensive evacuation these days as the Qassam rocket improved "

22 4 2007 "Four martyrs and many Qassam rockets in response "

24 4 2007 "30 Qassam rockets and 61 mortar shells fired at the Zionist settlements "

26 4 2007 "Abu Obiada: Al Qassam can fire 100 rockets in one hour and the OF will repeat its mistake when attacking the Gaza Strip "

3 9 2007 "8 home made rockets make panic and hysteria in Sderot "

24 10 2007 "52 mortar shells fired and Al Qassam took responsibility for Ariel operation "

30 10 2007 "After the attack , Al Qassam fired five mortars and five RPG , sniped two soldiers "


31 10 2007 "Al Qassam Brigades conducted 6 ambushes , fired 257 mortars and 21 RPG , hurling 10 bombs , during October 2007 "


20 12 2007 "Six martyrs, including 3 Qassam men in the Thursday attack..Three Qassam rockets and 33 mortars were fired after the attack "

27 12 2007 "Operations Summary on Thursday: Qassam Mujahed martyred, 20 mortars, 2 RPG and Yassin missiles fired.. Al Qassam responded at the Zionist Helicopter "

6 1 2008 "EQB injured 9 soldiers, fired 10 RPGs, 11 mortars and 5 Qassam Rockets in Al Buriej invasion yesterday "

15 1 2008 "In Response to killing 18 Palestinians : Al Qassam Brigades fired at least 60 Qassam rockets "

18 1 2008 "Operations Summary on Thursday& Friday: 61 Qassam rockets and 11 mortars fired, 4 Qassam men martyred, a new crime against civilians "

19 1 2008 "Lava blockade, Al Qassam Brigades fired at the Zionist settlements 160 rockets and 100 mortars during four days "

1 2 2008 "In January, 2008: Al Qassam Brigades fired 540 rocket and missile and killed two Zionists "

5 2 2008 "In response to the Zionist aggression, EQB fired 30 Qassam rockets at the Zionist settlements around Gaza strip "

8 2 2008 "In response to the Zionist aggression, EQB fired 74 Qassam rockets and 80 mortars "

30 4 2008 "Z. Forces arrested 10 Palestinians, EQB launched 4 mortars at Z. special forces in Al Qarara "

28 5 2008 "E.Q.B fired 45 mortars at the Zionist forces in Al Zaytoun neighborhood and Sufa area "

1 6 2008 "Al Qassam men fired three RPGs, two mortars & detonated two bombs under the Z. vehicles in Khanyounis incursion "

5 6 2008 "EQB targeted Zionist vehicles in Abasan with 4 RPGs and 10 mortars "


2 7 2008 "19 Qassam men martyred, 252 mortars and rockets in June "


27 11 2008 "Al Qassam Brigades fired five mortars at the Zionist soldiers east of Khanyounis city "

15 2 2009 "Two homemade rockets land in what socalled Negev "

2 5 2009 "Zionist army claims landing two Qassam rockets "

28 10 2009 "Lebanese rocket lands in Israel "

18 11 2009 "Rocket lands in Asqlan area "

9 1 2010 "DFLP wing: 3 mortars fired at army base "

25 8 2011 "E.Q.B shells Israeli force with three mortars "

29 11 2011 "Four Katyusha rockets from Lebanon hit northern Israel "


Ezt megtoldották 2012 novemberben:


November 14 -tõl 21-ig több, mint 1506 rakétát lõttek Izraelre. ezek közül


800 rongált meg lakásokat, iskolákat és egyéb KIFEJEZETTEN CIVIL célpontokat.

421 -et elkapott a "Vaskupola" nevû védelmi rendszer, 152 helyben robbant fel.


Öt izraeli CIVIL meghalt, további 240 megsebesült. Civilek, akik semmi egyebet nem tettek, csak dolgoztak, vagy épp otthon voltak.


Hát ennyi a VALÓSÁG.

2013. ápr. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Ilyen kitérő válaszokat... És az alapkérdésre is ilyen választ adnál? : miért vették el az araboktól azt az országot?
2013. ápr. 22. 04:52
 14/20 A kérdező kommentje:
Szerintem te még a 9/11 mesét is elhiszed. Hihetetlen.
2013. ápr. 22. 04:55
 15/20 A kérdező kommentje:
Izrael tiltja az idegen êpítkezést? Igen? és ők milyen jogon kezdtek el egy másik állam területên egy újat kialakítani? Miért van az, hogy ha bármi ilyenre rákérdez az ember, akkor félnie kell, mert lassan már börtön jár az antiszemitázásért? Na ezt mondd meg. Elhiszem, hogy fejlett állam, stb. Úgy tanítják ott a gyerekeket, hogy nemzeti érzelműek legyenek, ha itthon ilyen fordul elő, akkor még ők szôlnak bele a mi politikánkba, hogy mit hogyan csináljunk, meg egyből nácik és nagymagyarkodók vagyunk... Aljas népség. Remélem valamelyik arab állam majd ad nekik, vagy ha az usa nem támogat, nézhetik magukat. Terrorállam. Ja és militarista, rasszista, amit mêg megértenêk, de akkor nekünk miêrt dirigàlnak ilyenekről, miért osztják az észt? Várom újabb kitérő válaszaidat. Mert az eddigiek elég gusztustalanok.
2013. ápr. 22. 05:17
 16/20 anonim ***** válasza:
39%

UTOLJÁRA.

Mert eddig úgy látom, el sem olvasod amit írtam, ha mégis, akkor nem fogod fel.


"Ilyen kitérő válaszokat"


A kérésre válaszoltam. Szerinted a kérdés melyik részére nem?

Ja, hogy van-e aki a film után szereti?

Ha a válaszból nem lett volna világos:


Igen van, mindenki, AKI NEM ESZI MEG A MANIPULÁLT ÉS MANIPULÁLÓ PROPAGANDAFILM HAZUGSÁGAIT.


Az eddigiekben azt magyaráztam el, honnan tudom, hogy a film hazudik és hogy hogyan tudhatod meg biztosan Te is.


"alapkérdésre"


Ezt hogy érted? Arra válaszoltam, amit kérdeztél. Pontosabban elmagyaráztam, hogy a kérdés, amit feltettél, butaság.


"miért vették el az araboktól azt az országot?"


Terelük, terelünk? Najó, kivételesen.

Nem vették el, nem az araboké volt , hanem az angoloké, elõtte a törököké, azok elõtt európai keresztényeké, igaz, azok elõtt araboké, csakhogy azok az arabok a rómaiaktól vették el, akik viszont a zsidóktól vették el.

Vagyis a zsidók nem EL vették, hanem VISSZAKAPTÁK ( ENSZ határozattal ).


"9/11"


Terelük, terelünk? ( Egyébbként "nem mese az, gyermek!" Csak nem kell konteomesékben hinni :D )


"Izrael tiltja az idegen êpítkezést?"


Ezt meg honnan a π...ból vetted? Ha a válaszomból, olvsd el még1x!


"nemzeti érzelműek"


Aki 2ségbe vonja vkinek a nemzeti érzelmeit, csak mert az illetõ nem hangoztatja ezt éjjel - nappal és minden helyett, az igens náci és nagymagyarkodó és még rosszabb: ártalmára van a Magyar Nemzetnek.

( Õszintén szólva, nekem az ilyen mindig gyanus, hogy esetleg vmelyik barátságtalan szomszédállam küldte a nykunkra bolmlasztani, hogy ne tudjunk rendesen dolgozni, fejlõdni, erõsödni. Mármint mi, magyarok )


"Terrorállam."


Mert azt teszi, amit minden állam, mert minden államnak kötelessége, hogy megvédje az állampolgárait. Azért fizetik az ami adót.


"militarista"


Ez hülye, értelmetlen közhely. Állampolgárainak megvédéséhez, mint minden államnak, szüksége van hadseregre.


" rasszista"


Ez hazugság, már elmagyaráztam.

2013. ápr. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Értelek. Akkor sok szerencsét. -egy gój
2013. ápr. 22. 17:23
 18/20 A kérdező kommentje:
Engedek a véleményednek. Ügyes! Van tehetséged a mellédumáláshoz. Te is csak őket véded. Hihetetlen vagy. Jó lenne, ha mondanál konkrét okokat is, hogy miért kéne szeretnem izraelt, mert egyenlőre nem vagyok meggyőzve. Kimenni pedig nem fogok, mert nincs rá lehetőségem. Mindenesetre ezek szerint akkor az izraeliek azok szegény, ártatlanok és még évtizedekig fizethetünk nekik a nácik tetteiért, mi magyarok, mert őket biztos ok nélkül üldüzték. Végre találtak maguknak hazát. Örülök neki. Igazából semmi bajom nem lenne velük, hogyha akár eggyel is el lehetne beszélgetni, vagy mondjuk egy nyilvános tv-műsorban meg lehetne tekinteni egy őszinte beszélgetést az egyik főmuftival. És nem rögtön az antiszemita dumával jönni. Gondolom azok a rabbik, akik eddig kitálaltak egyes dolgokról, ők is antiszemiták és még véletlenül sem az igazság elhallgatása miatt tették. Neeem nem! Sok zsidó volt már, aki elmondott egyes dolgokat, amelyek persze nem feltétlenül igazak, de akkor miért olyan fontos nekik rögtön leugatni és ellehetetleníteni? Szólásszabadásg mi? Aljas népség. Tisztelet a kivételnek.
2013. ápr. 22. 17:41
 19/20 A kérdező kommentje:

Egyébként a kurucinfóról lehet tudni valamit, hogy kik és miért üzemeltetik? Nekem aztán tök mindegy, hogy lekapcsolják, vagy sem, de ha már le akarják (szólásszabadság ellenes), akkor mondjanak már konkrét híreket, hogy melyik hazugság, mert egyenlőre nem tudom utálni a hangnemén kívül. Tényleg hergelés az egész? Mert amiket írnak, azzal semmi kivetnivalóm nincs, a hangnem az nem normális szerintem sem, de amikor írnak valamit és megjelölik a forrást, azt kell, hogy mondjam sokszor háborodok fel, mert akik kurucinfóellenesek, azok egyetlen konkrét példát sem tudnak mutatni, hogy mikor, melyik cikkében ferdített. Én csak az igazságot szeretném tudni a holokausztról is és minden másról. Ott elejétől végéig leírnak mindent. Még azt is, ha egy tisztességes zsidó valami jót tett. Igen, szoktak lenni rajta jó hírek is. Egyébként elolvastam a hozzászólásaidat és én nem veszekedni akarok. Azt sem akarom, hogy senkinek ne higyjek, annak fogok, aki meggyőzőbb. Mert egyenlőre izrael nekem nem tűnik annak. Sőt, kezdem gyűlölni, pedig eddig semmi bajom nem volt vele. Egyébként 22 éves vagyok és biztosan könnyen manipulálható, de ha valaki észérvekkel győz meg, akkor miért a másiknak higyjek, aki csak antiszemitázni tud, de nem mer leülni beszélgetni?

Nem akarlak megbántani, sem veszekedni. Üdvözlet.

2013. ápr. 22. 17:57
 20/20 anonim ***** válasza:

"akik kurucinfóellenesek, azok egyetlen konkrét példát sem tudnak mutatni, hogy mikor, melyik cikkében ferdített. "



[link]

2014. júl. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!