Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyennek kell lennie az...

Milyennek kell lennie az aláírásunknak? Tiétek milyen?

Figyelt kérdés

Muszáj olvashatónak lennie? Lehet egyedi?

Sokan nem írják le teljesen, hanem pl rövidítik, az is elfogadható? Gondolom hivatalos papírokra nem lehet krixkraxokat írni.


2013. ápr. 14. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:
van olyan nap, hogy 2-300-szor leírom ... azt mondják utánozhatatlan, továbbá ha nem tudnák el nem olvasnák belőle, hogy mi a nevem :) mindenhová úgy írom
2013. ápr. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vannak olyan iratok, mikor kihangsúlyozzák, hogy olovasható aláírás kell. Akkor ezt kell követni egyébként pedig azt, amit megszoktál, ami zsigerből jön.
2013. ápr. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem viszonylag ritkán kell valamit aláírnom, úgyhogy én simán leírom a nevemet. Akinek mondjuk naponta 100 papírt kell aláírnia, az már nem fog erre annyira figyelni.

Szerintem hivatalosan nem lehetne rövidítést írni, de egy krix-kraxnál úgysem mondja meg senki, hogy az most rövidítés vagy nem.

2013. ápr. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!