Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen lány...

Szerintetek milyen lány vagyok, milyennek láttok?

Figyelt kérdés

Nagyon érzékeny,néha nehezen nyílok meg máskor pedig egyből.Nagyon szeretek otthon lenni ha van barátom akkor vele.Nagyon igényes vagyok..:) Néha már túlságosan is.

Szeretek vásárolni,jól kinézni és persze szeretem a divatot:) mindennél jobban!Ez az ami boldoggá tesz.szeretek emberek között lenni emberekkel foglalkozni és valószínüleg ilyen lesz a szakmám..-stewardess-

Nagyon kötődöm azokhoz az emberekhez akiket megszeretek és nagyon nehezen engedem el őket.Néha túl kedves vagyok mindenkivel és mindenki felé nagyon pozitívan nyitok ezért sokszor csalódok amin nehezen teszem túl magam. Mindig kell egy támasz mellém,mert csak akkor érzem biztonságban magam.Iszonyatosan álmodozó vagyok.:) Ez nem tudom rossz tulajdonság-e de már pici korom óta.Szeretnék majd egy családot 2 gyerekkel (egy fiút és egy lányt :)) egy nagy kertes házat az erdő mellett egy kiskutyával ahol senki nem zavar és tényleg lehet otthonnak nevezni.UHH

Na látjátok??!:D tényleg sokat álmodozom:)

Ha olyan napom van akkor elzárkózom szinte mindenkitől és próbálom magam belülről rendbe szedni.

Milyennek képzeltek el így leírva?


2012. szept. 23. 22:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
"Milyennek képzeltek el így leírva?" Tökéletesnek, én legalábbis szeretem az ilyen lányokat.
2012. szept. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Még érned kell kicsit,amúgy rokonszenves vagy.
2012. szept. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
17 vagyok egyébként..csak hogy ne ilyen kislánynak képzeljetek el..Bár belülről még nem biztos hogy felnőttem.
2012. szept. 23. 23:02
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem képzellek kislánynak.De ez az álmodozás stb...aranyos,de majd realistább leszel.
2012. szept. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Hát igen, aranyosnak tűnsz, de mivel nem vagyok jó pasi, úgysem kellenék neked.
2012. szept. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Nem tudom hogy megakarok-e komolyodni.

Nagyon szeretek álmodozni és jó érzés.

2012. szept. 23. 23:12
 7/15 anonim ***** válasza:
Sajnos muszáj lesz..a valóságban kell élned,nem az ábrándjaidban.
2012. szept. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Ne aggódj! Álmodozni még hatvan évesen is fogsz, ha megéred!
2012. szept. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
:)
2012. szept. 23. 23:16
 10/15 anonim ***** válasza:

Figyelj Te kis 17 éves

vagyok és nagyobbakat álmodok mind Te.

És nagyon jó érzés. Hallgatok egy jó zenét és azt képzelem, hogy én énekelem a kappan hangommal. És amíg álmodok róla annyira jó!

2012. szept. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!