Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen lány...

Szerintetek milyen lány vagyok, milyennek láttok?

Figyelt kérdés

Nagyon érzékeny,néha nehezen nyílok meg máskor pedig egyből.Nagyon szeretek otthon lenni ha van barátom akkor vele.Nagyon igényes vagyok..:) Néha már túlságosan is.

Szeretek vásárolni,jól kinézni és persze szeretem a divatot:) mindennél jobban!Ez az ami boldoggá tesz.szeretek emberek között lenni emberekkel foglalkozni és valószínüleg ilyen lesz a szakmám..-stewardess-

Nagyon kötődöm azokhoz az emberekhez akiket megszeretek és nagyon nehezen engedem el őket.Néha túl kedves vagyok mindenkivel és mindenki felé nagyon pozitívan nyitok ezért sokszor csalódok amin nehezen teszem túl magam. Mindig kell egy támasz mellém,mert csak akkor érzem biztonságban magam.Iszonyatosan álmodozó vagyok.:) Ez nem tudom rossz tulajdonság-e de már pici korom óta.Szeretnék majd egy családot 2 gyerekkel (egy fiút és egy lányt :)) egy nagy kertes házat az erdő mellett egy kiskutyával ahol senki nem zavar és tényleg lehet otthonnak nevezni.UHH

Na látjátok??!:D tényleg sokat álmodozom:)

Ha olyan napom van akkor elzárkózom szinte mindenkitől és próbálom magam belülről rendbe szedni.

Milyennek képzeltek el így leírva?


2012. szept. 23. 22:58
1 2
 11/15 anonim válasza:
sztem helyes lány vagy , az álmodozással pedig semmi gond , csak nehéz lesz megvalósítani , de sok sikert kívánok hozzá :)
2012. szept. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
köszzönöm:)
2012. szept. 23. 23:26
 13/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is aranyos leányzó lehetsz. Maradj ilyen és erősítsd meg a lelked egy kicsit, hogy a sok gyíkgyökér ne taposhasson beléd. Remélem valóra válnak az álmaid! :)
2012. szept. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Én is ettől félek.Félek hogy egy idő után majd ezért fogok mindnekitől elzárkózni mert félni fogok attól hogy megint csalódok....Sajna ilyen típus vagyok.
2012. szept. 23. 23:34
 15/15 yugym válasza:

Gondolom ezért tette fel a kérdést mert tudta h mindenki jónak látja majd amiket írt csak féyezni akarta magát mások előtt .

Erről kell leszokni szűk kör akinek ilyeneket el szoktunk mondani . Ha kiváncsi voltlál hány fiúnak tetszett a beszámolód akkor szerintem nem csalódtál mert mindenki él hal az ilyen lányokért.

2012. szept. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!