Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit gondolnátok egy...

Fiúk! Mit gondolnátok egy lányról, aki véletlenül rátok esik vonaton? Gáz lenne?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 13. 15:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
ha nem halott hanem csak megbotlott vagy ilyesmi akkor talpra segíteném és megprobálnám elpoénkodni hogy ne érezze magát zavarba. :)
2013. ápr. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Részeg volt?

Vagy csak megbotlott?

2013. ápr. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
fékezett a vonat, és pont ráestem.. mégcsak vizetsem ittam aznap:)
2013. ápr. 13. 15:45
 4/20 anonim ***** válasza:
nemtudom ha a lány bejönne nekem és én is neki akkro ez egy izgalmas kapcsoalt kezdetét is jelenthetné...
2013. ápr. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Sajnos nem sűrűn vonatozok, inkább buszozok. Ha bármelyik közelkedési eszközön rám esne egy lány, felsegíteném, érdeklődnék, hogy nem ütötte-e meg magát, beszélgetnék vele és lehet még elérhetőséget is kérnék. Jó alkalom az ismerkedésre. :) Eszembe sem jutna, hogy gáz lenne.
2013. ápr. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)


am gyakran látom a fiút, és mindig röhögnek a haverjaival:/


akkor nem beszéltünk, mert már száltam le:/

2013. ápr. 13. 15:51
 7/20 anonim ***** válasza:
Ha nem egy hatalmasra nőt víziló akkor nem gáz.
2013. ápr. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
jaj az kellemetlen. én busszal járok, de nem egyszer volt már, hogy fékezett a busz, vagy nagy volt egy hirtelen kanyar és beleestem egy fiú ölébe. Eléggé zavarban voltam, de volt fiú, aki csak rám mosolygott és megkérdezte jól vagyok-e
2013. ápr. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

semmit, előfordulhat az ilyesmi.

sajnálnám, h gyorsan feláll és nem marad rajtam :D

2013. ápr. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
fel is borítottad?:P amúgy nem gáz, én is mindig így járok a buszon, max röhögnek rajtam egy nagyot.:P
2013. ápr. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!