Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek tényleg úgy van...

Szerintetek tényleg úgy van hogy az ember stílushoz kötött, és aki neked nem ugyanazon stílusú az már nem is lehet jófej? Aki pedig így gondolja, elmondaná hogy miért is?

Figyelt kérdés
Válaszoljatok, vagy gondolkozzatok el ezen mert elég nagy gáz ha tényleg ennek adtok igazat!
2009. szept. 22. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem stílushoz kötött az ember, de attól hogy feltetted a kérdést és azt írod gáz ha valaki így gondolja, még senkit nem fogsz meggyőzni, remélem te is tudod.


Egyébként ez a látásmód is egy 'stílus'(nem csak ruhát nevezik annak) és te már úgy kezdtél, hogy aki nem így látja az gáz, ez majdnem ugyanolyan mint a "nem lehet jó fej". Egy kicsit te is elgondolkozhatnál.

2009. szept. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
te is tudod hogy hogy értem de azért a választ köszi, nem mondom hogy szerintem valaki más stílusa nem lehet gáz de miért nem lehet mindenkiét elfogadni? az enyém is tuti hogy gáz és mindenki másé is de engem ez hidegen hagy, csak van néhány lúzer aki akkora sznob hogy szóba se áll (most csak mondok egy példát:) mondjuk egy rockerrel.
2009. szept. 22. 14:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Tény, hogy a provokációt nem szeretik az emberek. Úgy viszont igen, ha pl. a stílusoddal totálisan ellenkező pl. a viselkedésed...
2009. szept. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne törődj azokkal, akik a stílusod miatt kiközösítenek. Ez mutatja az IQ-jukat. Én rocker vagyok, és csak ezért kiközösítettek már párszor. Pedig nem vagyok sátánista, nem vagyok bűnöző, csak szeretem ezt az életszemléletet, a zenét :) meg az öltözködési stílust is. Szerintem pont jó, hogy mindenkinek más az ízlése, mert ha ugyanolyan lenne, akkor tök sablonos lenne a világ. Sőt a barátaim között nincs egyforma stílusú ember, mi így szeretjük egymást, ahogy vagyunk. Ha holnaptól disco-s lennék, akkor ugyanúgy szeretnének.
2009. szept. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A stílus jó esetben nem csa az öltözködésről szól, hanem általában egy életszemléletet, gondolkodásmódot is magában foglal, illetve részben közös érdeklődést, ezért nem csoda, ha általában azonos vagy hasonló stílusúak szeretnek közeli barátságot, párkapcsolatot létesíteni, mert ők értik meg egymást igazán. Én goth vagyok, legközelebbi barátaim goth-ok vagy metalosok. Nem azért, mert a többi ember nem jó fej, hanem a fenti okokból. Nekem más stílusúakkal nincs semmi bajom, amíg nekik se velem, nincs olyan, hogy nem állok velük szóba, ha emberileg, viselkedéssel nem adtak rá okot. Tudom, hogy nem mindenki így van vele - hülyeségnek tartom az olyan felfogást, hogy "utálom az emókat, a diszkósokat, a rappereket" Elférünk, nem?
2009. szept. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!