Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért akarják egyesek "kigyógy...

Miért akarják egyesek "kigyógyítani" a homoszexuálisokat, csak azért, mert nekik az lenne a megfelelő?

Figyelt kérdés

Meleg fiatal vagyok, átlagos srác.


Mégis belebotlok pl az oldalon ilyen kérdésekbe, hogy ilyen olyan ötleteket dobálnak be, hogy hogyan lehetne kigyógyítani.


De miért? Miért nem mindegy X embernek, hogy a számára vadidegen Y mit csinál, vagy milyen a nemi élete? Én sem szólok be, hogy "ugyan már a heterók is lehetnének homók" , mert abszolút h*lyeség az egész.


Miért foglalkoznak állandóan a számukra vadidegen emberek nemi orientációjával? Nem mindegy nekik, hogy ki kit szeret?=/



2013. ápr. 8. 19:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
utolsónál a pont ^^ ment a zöld kéz
2013. ápr. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
87%

Na ezért van meleg büszkeség menete.


Én nem vagyok beteg, nem vagyok másodrangú, Nem vagyok káros a társadalomra, nem ártok egy embernek sem.


Büszke vagyok, hogy elértem amit elértem, büszke vagyok hogy a családom és barátaim tisztelnek a tetteimért.

Büszke vagyok az élettársamra és nem szégyellek semmit sem mert semmit nem ártottam.


Büszkén vállalom hogy buz| vagyok. Ezzel nem lehet megalázni, mert ez egy tulajdonságom, mint valakinek a szeme színe.


Ezt jelenti a meleg büszkeség.


Nem fogok 4 fal között élni, ahogy mást sem kényszerítenék erre.

Fizetem az adót segítek annak aki megkér rá. Tanulok és művelem magam. Alkotok és építek.


Senki kicsi egója nem tarthat 4 fal közt!

2013. ápr. 30. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Azért akarhatják "kigyógyítani" mert nem is értik ezt és talán még saját magukat sem.
2013. jún. 5. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Azért mert betegségnek gondolják a homoszexualitást.

Valójában én is, de azt is tudom hogy ez egy állandó állapot ugyanúgy mint a heteroszexualitás.

2013. jún. 5. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!