Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ki vagy kik lehetnek azok a...

Ki vagy kik lehetnek azok a tagok akik szinte minden kérdéshez betoppannak de csak azért, hogy a felületen található kérdéseknél, a pontszámokat a válaszolók 75%-nál lehúzzák?

Figyelt kérdés
Tapasztaltad-e azt,hogy a legritkább esetben sem látható a nyom,hogy a tett helyett inkább válaszolhatott volna?
2013. márc. 29. 03:40
 1/6 anonim ***** válasza:

ez egy ilyen oldal,itt ez megy,

nem megbántásképpen,de neked se muszáj idejárnod,ha valami nem tetszik,hát ne nézz be ide,aztjónapot

rengetegen járnak ide szórakozni,kikapcsolódni,röhögni a kérdezőkön,röhögni a válaszokon,de ez az oldal ezért (is) él és virul

csak 1 példa :

-Anyósom tegnap lement a pincébe sárgarépáért,de még nem jött föl,mit csináljak ?

-Hát akkor szilvásgombócot,abba nem kell répa !

2013. márc. 29. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vannak, akiknek ez minden örömük, ne bántsd őket, minden virág virágozzék! Hogy kik (legalább is, milyen nick), megtudhatod, ha megnézed a kategória toplistát- pl: pont válaszért:10; pont értékelésért:500. Különösen a családi kategóriában tombolnak: http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__toplista
2013. márc. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mások által is elismert szakember vagyok . Válaszaim minden esetben pontosak , olyan kérdésre nem válaszolok amihez nem értek . Minden alkalommal találkozom olyan emberekkel , akik minden ok nélkül " csakazértis" ellentmondanak és lepontoznak ,ami nekem nem okoz lelki törést , csak a buta válasz szokott idegesíteni . Mi van ha a buta válasz alapján valamilyen probléma merül fel a kérdezőnél ? Ez az általam megválaszolt háztartás-vegytani kérdésekben elő is fordulhat . Most találkoztam egy válaszolóval, aki nicknevemet kiforgatva minden alkalommal ellentmond nekem . Sajnálom az ilyen sekélyes és kistudású embereket .
2013. márc. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tedd túl magad rajta. Vannak fontosabb dolgok is az életben, mint az, hogy hány %-ban adsz hasznos válaszokat a gyk-n...


Amúgy meg szerintem a kis szürkéknek elég sunyi pofájuk van, lehet ők pontoznak le mindenkit.

2013. márc. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amiről #3 -as ír, az más. Rászállnak egyesekre - na ezért vettem le én is a nick nevem. A kérdező a sportszerűen pontozókról ír -azzal nem tudsz mit tenni- max. sajnálni, hogy ez a nem túl nagy szellemi tevékenység a szórakozásuk.
2013. márc. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves Válaszolók! A Gyakori Kérdések és válaszok felületére pontosan azért járok,mert amihez nem értek abban szeretnék tájékozódni és napjainkban talán ez lenne a legrövidebb út,a legkevesebb idő befektetéssel, az információ megszerzéshez.Igen sűrűn találkozom azzal,hogy aki korrekt választ ad azt lehúzzák! Mindig azt mondogattam az emberek okosak,de a hitem megingani látszik amikor a tudatlan ember(ek) gátlástalan módon belenyúlnak még akkor is ha még a kérdést sem értik! Valaha el lehet-e érni azt,hogy a választék ne az legyen:ha nem tetszik valami akkor te ne menj oda illetve kerüld el?! Megköszönöm a válaszokat.
2013. márc. 30. 03:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!