Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Igaz, hogy izraeliek költöznek...

Igaz, hogy izraeliek költöznek be luxus lakótelepekre Magyarországon?

Figyelt kérdés
Ezt hallom, sok helyen. Nem vagyok antiszemita vagy ilyesmi, csak zavar kicsit, hogy a magyarok a saját országukban sem a leggazdagabbak, míg más népek igen.
2013. márc. 23. 16:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy igaz e, de ha igen, az gáz. Nem vagyok én sem antiszemita, viszont ha a zsidóknak van saját hazájuk, akkor mi a francért jönnének ide?
2013. márc. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem hallottam, de ha igaz is, akkor bizonyára nem csak izraeliek hanem más külföldiek is vesznek ingatlant, ha megtehetik és szeretnének. Ugyan úgy ahogy magyarok is vesznek nyaralót Horvátországban, vagy Szlovéniában.


Ezt az izraeli inváziót nem tudom ki terjeszti, de sejtem. Azok a más népek meg más országokban is gazdagok nem csak itt kiscsillag.

2013. márc. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
izraeliek gondolom a háború miatt jönnek ide, van ilyen zsidó ismerősöm, nincs vele semmi bajom egyik legjobb haverom, de ő nem is ilyen nagyon gazdag
2013. márc. 23. 16:33
 4/8 anonim ***** válasza:
43%

Erre a kérdésre itt nem kapsz válaszr. De állítólag elő van készítve a terep egy esetleges tömeges menekülésre.


Legalábbis az elitet elég gyorsan átdobnák Európába, ha gond van.

2013. márc. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, itt Győrben is épült ilyen lakópark, nem tudom, beköltöztek-e már.
2013. márc. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

4 Te biztos ott voltál, amikor ezt a haditervet készítették.


Amúgy a háború miatt lehet, ide fognak jönni egy páran. És mi amúgy is egy olcsó ország vagyunk.

2013. márc. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Marina park Újpesten.Már költöznek.
2013. márc. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szent Isten, de hulyek vagytok!!!

1.Eloszor is, minek ide jonnenek, ha mehetnek az USA-ba is.

2. A zsidoknam ESZUK AGABAN SINCS elhagyni a HAZAJUKAT. A hirekben nem az van folyton, hogy harcolnak, katonaskodnak?!

2013. márc. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!