Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Magyarországon laknak Cybergot...

Magyarországon laknak Cybergoth-ok?

Figyelt kérdés
És ha igen, hogy bírjátok anyagilag a ruhák és kiegészítők beszerzését? És az emberek mennyire szoktak veletek foglalkozni?

2013. márc. 17. 01:32
 1/5 Cyber Cybrax válasza:
Budapesten lakom a 13.kerületben,most 22 vagyok és már évek óta követem ezt a stílust.A cuccok beszerzésével mindig volt egy kis gond mert kis hazánkban nem nagyon van ilyen stílusra specializálódott bolt,én külföldről szoktam rendelni.Az meg hogy az emberek hogy néznek rám magasról leszarom,aki nem áll be a sorba azt úgyis mindig kinézik,nem kell velük foglalkozni
2013. ápr. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, és teljesen igazad van. Az emberek többsége akkor is lenéz valakit, ha csak egy kicsit is nem illik a sorba. Amúgy nekem is nagyon tetszik a stílus, de anyagilag sajnos nem nagyon tudom bevállalni. Egyébként én is meglepődnék, ha látnálak az utcán, sőt hátra is fordulnék, de én csak azért mert nagyon tetszene az, hogy itthon is vannak ilyen emberek, akik nem a csordával haladnak.. :)
2013. ápr. 26. 00:56
 3/5 Béla Őrangyal szekta válasza:
Budapesten eléggé sok van. Margitszigeti romoknál és a közvágóhídon szoktak eléggé sok találkozót rendezni. A társaság általában eléggé vegyes, szóval van ott Skinhead-től a Black Metálosig, annak ellenére hogy leginkább cybergoth téma, és industrial zene van. Magam egy ilyen industrial/black metal ötvözetű stílust képviselnék. A legtöbben maguk készítik a kiegészítőiket.
2013. okt. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hellóka! :D

Én ugyan vidéken lakok de tervezem felvenni a stílust.

Ha minden jól megy felköltözöm majd Pestre és akkor a Cybergoth-ok számának növeléséhez hozzájárulhatok én is. :))

2016. jan. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mellesleg ruha és kiegészítők ügyében én a Rockpincét ajánlanám illetve az Amazona Fashion-t.


Az utóbbiban készíttethetsz saját ruhát.

Csak a méreteket kell megadni meg a ruha kinézetét.


Míg a Rockpincében kaphatóak jó nadrágok és csizmák/bakancsok. De én azt hiszem, hogy egy cybergoth-nak a THE ROCK márka a legmegfelelőbb és a Rockpince sokat árul ezekből, persze az ára nagyon magas.

2016. jan. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!