Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magyarországon hol kapható...

Magyarországon hol kapható cybergoth ruházat?

Figyelt kérdés
2009. jan. 12. 19:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy üzletet tudok, ahol ennyire extrém ruházatot árulnak:

www.darkshop.hu

Az oldalukon rendelhetsz, de fenn van a budapesti üzletcímük is, bár ott a kínálat...hiányos, ott sosincs meg a teljes árukészlet, mert eredetileg külföldről rendelnek a vásárlók rendelései alapján (ezért is 2-8 hét a rendelés kiszállítása).

Ja, lehet hogy kiröhögsz, de én az extrém cuccokat ezen az üzleten kívül még szexshopokban szerzem be, ott kapni vinil, lakknadrágokat, fűzőket, bőrholmikat... Ehhez is írok webshopos címet, ha gondolod belekukkantasz, de ezeknek a kínálatát csak akkor ajánlom, ha csaj vagy, pasiként nem hiszem, hogy sok érdekeset találsz :)

www.vagyaim.hu

2009. jan. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ismerem a darkshopot és rettenetesen tetszik :D de rohadt drága :S
2009. jan. 18. 15:35
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Tudom és egyet értek, de drága kis országunk kínálata igen szegényes ilyen téren... :S

Tényleg nem tudok másik üzletet, legfeljebb csak készíttetni lehet. Olyan budapesti üzletet láttam a neten, ahol ilyeneket is megvarrnak, de nem hinném, hogy olcsóbban dolgoznának...

2009. jan. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos. Majd gyűjtök a cuccokra :D nagyon szépek!
2009. jan. 19. 18:25
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Túúúlságosan is! Sokszor ilyenekre folyik el az ösztöndíjam meg a nyári keresetem egy része... nehezen tudok nekik ellenállni :S
2009. jan. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Na itt az az üzlet, ahol varratni lehet, de nem tudom mennyire friss az oldal.

www.feketestilus.atw.hu

Bár nem tudom, hogy a varratás érdekel-e egyáltalán....

2009. jan. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
persze hogy érdekel! :D nagyoooon köszi hogy ennyit segítesz!
2009. jan. 21. 15:21
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Igazán szívesen! Örülök, hogy hasonló érdeklődésű emberrel akadtam össze, még ha nem is hajszálpontosan ugyanazt a zenét hallgatjuk a metálon belül. Szólj, ha még tudok segíteni!
2009. jan. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem vagyok annyira jártas szájbergót téren,de szerintem a newrock öltözködéshez hasonló,így inkább newrock honlapokat tudok ajánlani.

[link]

[link]


De van pl. a shark is, nem tudom ismered-e, közkedvelt pesti bolt, én is megfordultam már ott párszor, és sokfajta különleges cybergoth kiegészítők is vannak náluk.

sharkheavymetal.com


Sok sikert!:)

14/L

2009. jan. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

a cyber othok industrialt aggrotechet és más elektroniukus zenéket hallgatnak semmi közük a metalhoz.

Egyébként kifejezetten cyber goth ruhákat itthon sehol nem kapsz. Szerintem jobban jársz külföldi oldalakkal, csak a szállítási költség miatt drágébb azis csak pár ezer forint. www.xtrax.de www.fuckthemainstream.com www.the-black-angel.com Elég nagy a kínálat válogass kedvedre.

2009. júl. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!