Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Panellakók hogy védekezhetnek...

Panellakók hogy védekezhetnek a tolvajok ellen?

Figyelt kérdés
A tanárom mesélte hogy nemrég betörő járt a házban, de persze mikor nem volt otthon. Elvitt egy csomó mindent. Hogy lehet ez ellen védekezni. Ha esetleg kirakunk egy matricát az ajtója, hogy riasztóval felszerelt ház, az valamennyire elriasztja őket? IV emeletes panel zárószintjén lakunk.
2013. márc. 20. 14:27
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem odaírni, hogy álkulccsal mentek be. Egyáltalán hogy tudnak ilyet szerezni. azért elég ijesztő:(
2013. márc. 20. 14:28
 2/14 anonim válasza:
100%
Esetleg egy ajtócsere, biztonsági acél ajtó, sok ponton záródó. Nekünk ilyen van. A riasztó is jó ötlet, de legjobb lenne, tényleg beszereltetni, de a kiírás eltántorítja őket talán valamennyire.
2013. márc. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy amíg nincs munkám nem tudunk ajtót cserélni, minden fillér számít
2013. márc. 20. 14:35
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekünk 3 kutyánk van ha idegen jön az ajtóhoz már örjöngenek, nem nagyon merne ide senki bejönni.
2013. márc. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
panelba szerezzek kutyát? nincs az az Isten
2013. márc. 20. 14:44
 6/14 A kérdező kommentje:
most bocs, hogy belekötök, de ide nem férne el kutya
2013. márc. 20. 14:45
 7/14 anonim válasza:
100%
Nekünk elég nagy védelem a szomszéd :D Ha megyünk valahova,vagy bármit csinálunk a folyosón már kinnt van :D (Amúgy tündéri kis néni,nincs vele gond)
2013. márc. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
67%
nem mondtam, hogy szerezz be, csak mondtam, hogy nálunk ők vannak. Olyan fajtát tartunk amit egyébként is lakásban ajánlott tartani. De ha félsz vegyél riasztót ezek a sok záras ajtók nagyrészt semmire nem jók, a betőrök már azokat is ugyan úgy kinyitják egy perc alatt.
2013. márc. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a riasztó sem rossz ötlet, nem kell nagy minőség eleinte, elég, hogy visítson, ha gond van, a szomszédok felfigyelnek rá, meg egy matrica az ajtóra. Nem értek hozzá nagyon, de emlékeztem,h ogy már pár ezerért is vannak riasztók. Nem olyan komolyak, mint amilyenekre elsőre gondolnánk, de kezdetnek megteszi,s zerintem.


Gyorsan rákerestem:

[link]

2013. márc. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Albérletben üzenetet hagytunk a zár mellett egy kis cetlin, mint ha ott lakna valaki, akinek üzennénk: "Szia Drágám! Bementem az őrsre, nemsokára jövök. Szeretlek. Pistid"


sosem volt gond, pedig nem jó környék és földszinti lakás :)))

2013. márc. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!