Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az ilyen anyáról...

Mit gondoltok az ilyen anyáról? Normális?

Figyelt kérdés
"Nem én másfél éves koráig nem hagytam magára 5 percre sem a gyermekem. Elképzelni sem tudtam volna, hogy odaadjam valakinek. Ha mondjuk munkábaállás miatt muszáj lett volna, az szörnyű érzés lett volna. És igen a gyerektelen barátnőim sorban elfordultak tőlem, amikor visszautasítottam a közös kávézást és helyette én hívtam őket egy kis játszóterezésre. Én voltam a szemükben a befordult anyuka....tudod meddig? Egészen addig, amíg pár év múlva ők is el nem kezdtek szülni egymás után... "
2013. márc. 19. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
48%

Ez így elég kevés információ.

Szóval normális.

2013. márc. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
Mindenki úgy gondozza a gyerekét,ahogy jónak látja.Én nem értek vele egyet,de nem vagyunk egyformák,és ez így van jól.
2013. márc. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem egészen értem. Mi a baj vele?
2013. márc. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy bármi baja lenne, tehát nem orvosi eset, de én is elfordulnék egy idő után az olyan barátnőtől, akit egy tízperces kávézásra sem lehet kirobbantani.
2013. márc. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!