Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy lehet visszatartani a...

Hogy lehet visszatartani a hányást? Nagyon rosszul voltam tegnap este, taxit hívtam, hogy bigyen be a kórházba az ügyeletre, és annyira szarul voltam hogy odahánytam. Nagyon ciki volt

Figyelt kérdés

nem igazán tudtam mit mondani rá, próbáltam visszatartani de csak rosszabb lett, szólni meg nem mertem mert elég gyorsan is ment, aztán már nem tudtam visszanyelni.

Szóval tudtok valami bevállt módszert a visszatartására?


2013. márc. 17. 12:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nincsen. De ha szólsz, hogy álljon meg, az miért cikibb, minthogy odahánysz? Mert azt írod nem mertél szólni
2013. márc. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vegyél nagyon nagy levegőt és az orrodon fújd ki.
2013. márc. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet visszatartani. A hányingert még csak-csak, úgy, hogy gyorsan veszed a levegőt, de az sem megoldás. De egyébként ha szarul vagy tényleg szólj hogy állj meg, nem értem miért ciki ez...:D
2013. márc. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet visszatartani, hiába tartod be a szád, akkor az orrodon át jön ki-sajnos, ez ilyen. Utálatos dolog.

Nyugodtan szólhattál volna a sofőrnek, hogy elnézést, de húzódjon félre az autóval, mert elkapott a rosszullét, biztos megértő lett volna.

Nem árt különben, ha mindig van nálunk egy nylonzacskó, szükség esetén, út közben. Mert lehet olyan szituáció, hogy nem jutunk egyhamar a szabadba vagy egy mosdóba.

Sajnos, ez bárkivel megeshet.

Saját sztorimat, még megosztommikor általános elsős voltam, az óra alatt rosszul lettem, gyomorrontás miatt nem volt időm kiszaladni a mosdóba, és megtörtént. A gyerekek sajnáltak, a "kedves" tanító néni viszont mérges lett és velem takaríttatta fel. Utólag mondta neki a nagymamám, hogy szólhatott volna a takarítónőnek, akár meg is fizette volna neki a segítséget. Elég az még hozzá, hogy hetekig öklendeztem és volt, hogy hánytam is ezek után, mikor megláttam az iskolát: anyám és nagyanyám, már fel volt készülve. Nyugtatót kaptam a dokitól, mert ez már pszichés alapon volt...

2013. márc. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!