Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti is hallottatok erről? Hogy...

Ti is hallottatok erről? Hogy kínai ruhaboltokban, Ázsia centerben lányok és nők tüntek el, amikor bementek a próba fülkébe.

Figyelt kérdés

pl: a férj a kinai bolt előtt várta az autóban a vásárolni akaró feleségét (Székesfehérvár,Széchenyi úti Kínai üzlet, azóta lezárta a rendőrség)… 1 óra elteltével furcsálta a dolgot és bement, majd 3 kínai férfit talált ott akik ,mint sem tudva közölték a férjjel,hogy az ő felesége nem is járt az üzletben. Erre a férj kiment és még várt 1 órát majd hívta a rendőrséget,akik komolytalannak tartották eleinte a dolgot,de mivel a férj csak nem hagyta annyiban,átkutatták az üzletet kommandósok segítségével,mig végül a hölgyet A PRÓBA FÜLKE SZÖNYEGE ALATT (CSAPÓ AJTÓ VOLT OTT) EGY PINCÉBEN TALÁLTÁK MEG,EGY LABORBAN AHOL MÁR ELŐ VOLT KÉSZÍTVE LEBOROTVÁLT HAJJAL.. BEKÁBÍTVA..

Hasonló eset Kecskeméten,Mickolcon, Budapesten, Szekszárdon..


Ti is hallottátok? MI IGAZ EBBŐL??????


2013. márc. 16. 09:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
61%

Ha ilyen tényleg történt volna, arról már mindenki tudna.

Különben ilyen próbafülkés+elrablós dolgok gyilkossággal megspékelve Mexikóban, Brazíliában, néhány afrikai országban szoktak előfordulni. Ilyen helyeken, nem Európában.

Ha igaz lenne, már a világsajtó is ettől zengene. Városi legenda.

2013. márc. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
szerintem hülyeség. ugyanez a pletyka volt miskolcon is, és én voltam abban a boltban, ahol elvileg eltűntek a nők... még élek.
2013. márc. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!