Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti is hallottatok erről? Hogy...

Ti is hallottatok erről? Hogy kínai ruhaboltokban, Ázsia centerben lányok és nők tüntek el, amikor bementek a próba fülkébe.

Figyelt kérdés

pl: a férj a kinai bolt előtt várta az autóban a vásárolni akaró feleségét (Székesfehérvár,Széchenyi úti Kínai üzlet, azóta lezárta a rendőrség)… 1 óra elteltével furcsálta a dolgot és bement, majd 3 kínai férfit talált ott akik ,mint sem tudva közölték a férjjel,hogy az ő felesége nem is járt az üzletben. Erre a férj kiment és még várt 1 órát majd hívta a rendőrséget,akik komolytalannak tartották eleinte a dolgot,de mivel a férj csak nem hagyta annyiban,átkutatták az üzletet kommandósok segítségével,mig végül a hölgyet A PRÓBA FÜLKE SZÖNYEGE ALATT (CSAPÓ AJTÓ VOLT OTT) EGY PINCÉBEN TALÁLTÁK MEG,EGY LABORBAN AHOL MÁR ELŐ VOLT KÉSZÍTVE LEBOROTVÁLT HAJJAL.. BEKÁBÍTVA..

Hasonló eset Kecskeméten,Mickolcon, Budapesten, Szekszárdon..


Ti is hallottátok? MI IGAZ EBBŐL??????


2013. márc. 16. 09:56
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%

Igen a kecskeméti esetről hallottam,csak ott utána jött a jakuza 6+6 emberrel és egy karton uzival.


Egyébként érdekesek ezek a dolgok.

2013. márc. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
Baromság.
2013. márc. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 tetro ***** válasza:
43%

Tudod, onnan lehet tudni, hogy hülyeséget képzelsz-e el, vagy valódi eset, hogy hivatalos forrás van-e róla. Keress rá szépen googleben.

Na erről ennyit. Urban legend off.

2013. márc. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Igen, csak mivel én miskolci vagyok ezért én miskolci bolttal, a szegediek meg szegedi hellyel.

Már a média is foglalkozott ezzel a pletykával.

2013. márc. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen, már fogyóban a lóhús, azért...
2013. márc. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

akkor nem igaz?

huhh most megnyugodtam..

2013. márc. 16. 10:07
 7/12 tetro ***** válasza:
65%

Én azt hallottam, hogy van egy kínai üzlettulajdonos, aki nem tudott Kínától igazán elszakadni. Mármint lelkileg... Az meg ugye köztudott, hogy az Ázsia Centernek van egy hatalmas lezárt része... Na ez az üzlet tulajdonos ez a részen tartja a kis Chinget. A sárkányát, amit Kínából egy konténerben hozatott át. Általában maradék édes-savanyú csirkét adnak enni neki, de néha muszáj friss húst. Ching meg különös kedveli a porhanyós húsú fiatal csini európai szűzlányokat.

Most már tudod... Vagy ne menj az Ázsia Centerbe többé vagy hízzál meg vagy kezdj el dugni nagyon hamar. Habár az utóbbi kettő miatt már alig tudnak fogni Chingnek egy-két lánykát.

2013. márc. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%

bullshit urban legend.

(azt meg csak zaroljelben, hogy a jakuza japan.)

2013. márc. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
45%
Én is hallottam, de szerintem sem igaz. Kicsit paranoiásabb ismerőseim azt szokták csinálni, hogy sosem mennek egyedül az Ázsia centerbe. Mindig összeáll 3-4 csaj, mert úgy élvezetesebb vásárolni és még ez ellen is védekeznek, mert ha valaki eltűnik, akkor a többiek tudnak segítséget hívni.
2013. márc. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
72%

Sajnos én tapasztalatból tudom,hogy baromira nem fog a hatóság ilyen info-t kiadni ,nehogy rontsa a nagy bevásárló központ bevételét,amiből ugye az államnak is nagy haszna van.

Az én tapasztalatom a következő volt.:

8 évvel ezelőtt nyáron egy törökországi turista helyen egy étterem teraszán bombát robbantottak.

A híradók bemondták több napon keresztül,hogy nem nem volt magyar áldozat.

Olyannyira volt,hogy az akkor 4 éves gyerekem óvodai csoporttársának az apja mivel a repesz a főeret érte a 4! lánygyereke szeme láttára vérzett el és a legidősebb lányt is súlyos sérüléssel kellett kórházba vinni.

Utána téma volt,hogy persze nem jót tett volna a hír a turizmus bevételének,ha sokan lemondanák az utakat ezért tussolták el!!!

2013. márc. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!