Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Elmennel egyedul koncertre?

Elmennel egyedul koncertre?

Figyelt kérdés
2013. febr. 27. 08:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Jó, jó, de melyikre? ☺
2013. febr. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az most mindegy :D egy Bosquito nevu zenekarrol lenne szo, en szeretem, de nincs kivel elmenjek. Nem tudom, jo otlet- e egyedul menni...
2013. febr. 27. 09:17
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem el :) bár attól is függ, hogy fiú vagy-e vagy lány
2013. febr. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én sok-sok évvel ezelőtt egy Bonanza koncertre mentem egyedül. Életem legjobb döntése volt, mert ott ismertem meg a férjemet :)
2013. febr. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

24/L vagyok.

#3- as, ez szep :D

2013. febr. 27. 09:30
 6/13 anonim ***** válasza:
én voltam már koncerten egyedül. meghallgattam, táncoltam rá, aztán hazamentem. ennyi. nem haltam bele:) nekem élmény volt, hogy láttam őket élőben, nem tartott vissza, hogy nem jött velem senki.
2013. febr. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem simán. Amit írtál együttest nem ismerem, de ha mondjuk őrjöngős metál, ott vigyáznék magamra..ellenben ha egy szép klasszikus zenei koncert, akkor semmi akadálya. Tehát azért mérd fel, hogy mennyi kötekedő és ittas ember lehet és hogy hogyan tudsz bánni velük.
2013. febr. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én többször is voltam már egyedül koncerten.

Eddig soha nem bántam meg.

27/N

2013. febr. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én elmennék, DE egyáltalán nem innék alkoholt a koncert alatt, nem fogadnék el senkitől semmilyen italt és taxival mennék haza, amit közvetlen az épület elé kérnék!


Ha te is betartod ezeket, akkor nem lesz baj!


Érezd jól magad! :) Ismerkedj, beszélgess...


23/N

2013. febr. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Persze, el is szoktam járni, ha épp senki nem akar eljönni velem. 2010-ben pl. a Szigetre mentem fel egyedül egy napra. De ugyanúgy eljárok egyedül strandra, színházba, sétálni, fagyizni stb. is, nem hagyom, hogy a többiek lustasága miatt lemaradjak valamiről. :)

21/l

2013. febr. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!