Megkérdeztem mi a véleményetek az index-es cikkről, és a kuruc. Info -ról?
Ne olyat válaszoljatok nekem, hogy 2hazuggság" "rásszisták!", hanem észérveket, ha vannak egyáltalán.
Amúgy nem szeretem a kuruc.info-t kiffejezetten, túl sok a zsidózás ott. Viszont sokkal életszerűbbek és hihetőbbek és valósabbak a cigányokkal kapcsolatos cikkeik.
Míg az indexen meg a tv-ben mindig eltitkolják szinte, ha az elkövető cigány. Akkor kell hazudozni a nyilvánvalóról, ha van vaj az ember füle mögött.
És ugye a TV-nek az újságoknak mi hasznuk lenne abból, ha elhallgatják az igazságot? Hát értelemszerűen az, hogy meg vannak kenve vagy be vannak fenyítve.
biztos vagyok benne, hogy ha egy náci párt lenne hatalmon, akkor az ilyen újságok és tvadók nyomatnák a legjobban a fajgyűlöletet.
"kuruc.info roxxx. .."
Az emberi programozás csodája :)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz0.png)
A válasz írója 70%-ban hasznos válaszokat ad.
én vagyok az első válaszadó.
a stílusodat és előítéleteidet egy olyan emberről, akit nem is ismersz, nem minősítem.... azt már TE megtetted.
túl sok érvet - azaz egyetlen egyet sem - tudtam a te írásodból kivenni, nyilván valamilyen rejtett kódokkal tetted, amit az én gépem nem fog.
de akkor nézzük csak, hogy miről is szól a kuric.info.
idézek:
"A Fidesz belügyminiszter-jelöltjének házi zsidója kitálal"
"Egy aspergeres miatt üldözi a hazafiakat a homárőrség - kicsoda tulajdonképp a megvert leszbika 18+"
"Hazafiakat hamisan megvádoló köcsögöt keresünk"
és ez csak egy töredék.
ez számomra gyűlöletkeltés, trágárság és semmi köze a tárgyilagos tudósításhoz.
Én csak azt fájlalom, hogy ilyen nívón álló emberek is szavazati joggal élhetnek.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!