Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ki ez az Őfelsége I. Levente...

Ki ez az Őfelsége I. Levente Apostoli Magyar Király?

Figyelt kérdés

Az alábbi honlapon (kiralyiudvar.lapunk.hu) lehet róla bővebb inforációt találni, én őszintén először a Subbán botlottam bele =D

Szerintetek ki ő és mit akar tőlünk? Van esélye? =D


2009. szept. 8. 20:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%

Ahamm, és melyik királyi házból való, kérdem én? Hogy bizonyítja követelésének jogosságát a magyar trónra? Mer az nem úgy megy ám, hogy valaki jöttment egyszer csak királynak nevezi magát, és az lesz? Ha igazán komolyan gondolná, nem nevezné magát királynak, amíg meg nem koronázzák, ugyanis az mértéktelen fennhéjázásra vall, hogyha valaki királynak nevezi magát így. :D


"ha elkezdeném mondagatni,hogy én vagyok a császár, mert egy elázott tyúk fejbevert egy buzogyánnyal hát rögtön kinyírnának"

2009. szept. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%

egy vicces flótás

esélye nincs

államforma megváltoztatásához új alkotmány kell

azt pedig ogy. képviselők hozzák meg

2009. szept. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem OV álneve?
2009. szept. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Fúú, hát ez nagyon komoly, most hogy így jobban beleolvastam, hát ez kész :D


ez eddig a kedvencem:


"Őfelsége kérése: az enciklikákat először Magyar nyelven adja ki a Szentatya!"


Ennek már inkább a humor topikban volna a helye:D

2009. szept. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

jah ez se rossz:


"9.) - Legyen a Magyar Nyelv a diplomácia világnyelve! 10.) - A kinevezett királyi kancellár: Excellenciás Dr. Sólyom László Úr legyen agilisabb, teljesítse gyorsabban a királyi parancsokat!"

2009. szept. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ez az ember vagy tényleg ennyire hülye vagy túl sok szabad ideje van XD de ha ez a fatökű marha lenne a király a jobbnál jobb és hasznosabb törvényeivel én elmegyek ausztráliába inkábbXD
2009. szept. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

"Melyik királyi házból való, kérdem én?"


Körülnéztem a fenti oldalon, ő a Levente háztól származtatja magát, ha jól emlékszem. Amúgy a svéd hercegnőt jelöli meg majd jövendőbelijének, kár, hogy nemrég jelentették be, hogy nemsokára házasodik valaki tök mással. =D

2009. szept. 9. 01:30
 8/15 anonim ***** válasza:
De levente ház nem is létezik XD ezt ő találta ki :D
2009. szept. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Naná, hogy nem, tudom =D De hát valahova be kellett magát tuszkolnia, huh? =D
2009. okt. 2. 15:51
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy eléggé obszcén humorral megáldott illető.

Valaki, aki nincs megelégedve a mai politikai helyzettel, kicsit royalista, nagy mértékben nacionalista és egy kissé elmebeteg :D

2009. okt. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!