Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen könyvet ajándékozhatnék...

Milyen könyvet ajándékozhatnék annak az embernek, aki megváltoztatta az életem?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, sok problémám és önértékelési gondom volt az elmúlt időben, amit nem vett észre senki, kivéve a privát angol tanárnőm. Nemsokára születésnapja lesz és, mivel tudom, hogy szeret olvasni, könyvet szeretnék neki adni, amivel meghálálhatnám a sok odafigyelést és segítséget. Tudom, hogy szereti az emberi kapcsolatokról szóló könyveket, Csernustól a Nőt, Férfit, ilyeneket. Ha esetleg van ehhez hasonló vagy bármilyen ötletetek, kérlek segítsetek! Sokat jelentene nekem!:)

2013. febr. 17. 22:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Csernust én nem adnék, az olyan gáz. Cohelo-t se. Ezek azok az írók, akiktől az ember közösségi oldalakra linkelget felszínes egysorosakat.


David Mitchell: Felhőatlasz (angolul is megveheted neki, ha egyszer angoltanár)

2013. febr. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!