Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miskolc milyen város diákélet...

Miskolc milyen város diákélet szempontjából?

Figyelt kérdés

2013. febr. 16. 12:33
 1/7 anonim ***** válasza:
38%

Veszélyes.


Este nem nagyon érdemes kimenni.


Sok arra felé a "holland".

2013. febr. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%
Hát jah, eléggé eldurvultak a dolgok arrafelé, pedig egyébként jó hely lenne az egyetem miatt!
2013. febr. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ti is ott laktok vagy oda jártok egyetemre??

Tényleg ennyire eldurvult ott a helyzet az orkokkal??:(

2013. febr. 16. 12:48
 4/7 anonim válasza:
Én nem ott lakom, de elég gyakran vagyok Miskolcon, sötétedés után is. Tudom, hogy sokan vannak, de én még hálistennek nem nagyon találkoztam velük. Múltkor kicsit para volt, egyedül voltam, ők meg 4-5 en, de nem kötöttek belém meg semmi. Ez persze nem azt jelenti, hogy minden félsz nélkül lehet éjszaka Miskolc utcáin lenni...
2013. febr. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Előző vagyok.

Amúgy diákélet szempontjából szerintem páratlan, gondolom már te is hallottál a selmeci hagyományokról! Az Egyetemváros is egy remek hely, van minden amire egy diáknak szüksége lehet. Vannak szórakozóhelyek is. Nemrég nyílt egy új romkocsma a belvárosban, az is nagyon felkapott lett.

2013. febr. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Persze,olvastam már a hagyományokról is:)

Szimpatikus az egyetem nagyon csak a várossal vannak fenntartásaim

2013. febr. 16. 13:42
 7/7 anonim válasza:

Én igazából nagyon szeretem Miskolcot, amiatt ne aggódj.

Kulturális szempontból is abszolút jó, szerintem még Debrecent is megelőzi...

Ha maga a város miatt aggódsz, akkor ne tedd, neked is tetszeni fog. Mondjuk nem tudom mihez vagy hozzászokva, vagy milyenek az igényeid. Tény, hogy egy iparváros, és vannak csúnya, koszos részei is, de nem az egész!

Hidd el, tetszeni fog Miskolc ;)

2013. febr. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!