Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Minden kisváros ilyen unalmas?

Minden kisváros ilyen unalmas?

Figyelt kérdés

Egy unalmas városban lakom. Nincsenek lehetőségek. Az emberek 5-kor eltűnnek az utcáról, nincs hová elmenni.Értelmesen fejlődni,tanulni.Közösségi élet nincs.

1,5 éve jöttem ide lakni, azóta is bánom.Én nem tudom,hova tűntek a normális ,valamire való emberek. Ők vajon mivel töltik az idejüket?

Magamat képezhetem, de embereket nem nagyon látok.Motiváció nulla.


2013. febr. 12. 23:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Az #1-est miért kellett lepontozni?

Teljesen igaza van, és én is egyetértek vele.

2013. febr. 13. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
Nyugi minden kisváros unalmas, de mo-ról az emberek már rég elmenekültek külföldre a munka miatt. A kisvárosokba akik maradtak, azoknak vagy már a családdal töltik az időt v. a kapcsolatukkal.... és sztem az értelmiség mindenhol a családdal foglalkozik leginkább.... a legnagyobb boldogság a GYEREK
2013. febr. 13. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
81%
5 Igen,kocsival könnyű.De itt,MO-n vidéken szörnyű a közlekedés,de annyira,hogy az embernek még kimozdulni sincs kedve,a sötét emberkék támadásáról nem is beszélve.Kanyarország sajnos más.Én nem vagyok vidéki és nem is leszek,elég volt nekem csak ott nyaralni.Nyaralni jó,de ott lakni szörnyű lehet és stresszes,mivel már délután is kihaltak az utcák.Ez olyan,mintha délután 3-kor köszöntene be az este 10 óra,amikor már ciki kint leni az utcán,mert veszélyes.:S
2013. febr. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
lenni
2013. febr. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

"Én nem tudom,hova tűntek a normális ,valamire való emberek. Ők vajon mivel töltik az idejüket?"


Elkerülik a hozzád hasonlókat. Ilyen felfogással megértem, ha nem állnak veled szóba.

2013. febr. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

"Én nem tudom,hova tűntek a normális ,valamire való emberek. Ők vajon mivel töltik az idejüket?"


otthon teázgatnak a nagymamájukkal.

2013. febr. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

tzolko:


Így gondolod? Van igazság benne !

2013. febr. 14. 09:34
 18/19 A kérdező kommentje:

15: hülyeségeket írsz. Honnan tudod milyen vagyok,ha nem is ismersz?


Kifejtem:nem lehet nívós embereket közösségi helyeken látni.Egyszerűen elvonulnak a világtól.Marad az alja.

Azért ez Pesten nem így van.

2013. febr. 14. 09:39
 19/19 anonim ***** válasza:

"Honnan tudod milyen vagyok,ha nem is ismersz?"


A mondataidból lehet tudni milyen vagy.

2013. febr. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!