Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Minden kisváros ilyen unalmas?

Minden kisváros ilyen unalmas?

Figyelt kérdés

Egy unalmas városban lakom. Nincsenek lehetőségek. Az emberek 5-kor eltűnnek az utcáról, nincs hová elmenni.Értelmesen fejlődni,tanulni.Közösségi élet nincs.

1,5 éve jöttem ide lakni, azóta is bánom.Én nem tudom,hova tűntek a normális ,valamire való emberek. Ők vajon mivel töltik az idejüket?

Magamat képezhetem, de embereket nem nagyon látok.Motiváció nulla.


2013. febr. 12. 23:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Hát ezért nem költözök el pETSRŐL.
2013. febr. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Bocsánat,Pestről.
2013. febr. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Jól teszed!
2013. febr. 12. 23:39
 4/19 anonim ***** válasza:
91%
Igen mind unalmas, bár ahol én lakok az délután nem mindig unalmas hanem időnként veszélyes inkább, olyankor a sötét népség kint bandázik... nagyon utálom. Nincs is hova menni. Pl hétvégén tudnék vásárolni de délután már semmi nincs nyitva, nagyon gáz. Szórakozóhely sincs semmi értelmes. De hamarosan költözök is külföldre.
2013. febr. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Külföldön is rengeteg kis unapmas hely van.

Persze mindenhol lehet találni rengeteg értelmes dolgot, de ahhoz némi szervezés kell, utánajárás.

De hát ez természetes, belegondolhattok.

Nem szabad, hogy elriasszon benneteket semmitől, de az már igaz, nem annyira kényelmes, mint egy nagyváros, a rengeteg programmal.

Németországban élek, nyugis helyen. Melózni 30 km re járok, kondizok (2 faluval arrébb) nyáron bringázok, voltam vadevezős, ugrottam ejtőernyővel.

Koncertre előfordul, hogy 50 km-t is megyek, ha jó, vagy egész napos.

Mindent lehet csinálni, ne legyetek lustik, inkább találékonyak és agilisek.

Los! (nyomás)

:)

2013. febr. 13. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
24%
Igen b.szdmeg, minden más település unalmas, kivéve Pest, ami igazából egy büdös lepraterlep leginkább és ezt sajnos tapasztalatból mondom.
2013. febr. 13. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
69%
Húsz éve a szabad emberek ,fiatal házasok billiárdoztak ,kártyáztak,kocsmáztak,sakkoztak közösségi helyeken.Ma a diszkó szitokszó a drog miatt.Mozi nincs,van 66 tv-csatorna,meg net.Nincs rokolátogatás,házasság,horgászat,családi kirándulás.Egy píí csányi faluban is több élet vilt,mint ma Miskolcon.A Teszkós tőkementest otthon isszátok.A játszótéren meg Katimama szarattttya az unokahejettes mopszot...
2013. febr. 13. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
9%
MI az,hogy unalmas?Laknál együtt a felmenőiddel,akik igénylik.Élnél vidéken.Lenne földed,mint nagyanyádnak.Tudnál kapát vezetni.Meg háztartást.Meg mosogatni,főzni,három hatévalatti mellett.
2013. febr. 13. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
8%
Költözz nagyvárosba.Mexikóváros és Moszkva ajánlott.Budapest is kevés lesz hamar Neked.Embereket tükörben se fox látni.
2013. febr. 13. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
8%
Nincs semmi becsvágyad.És nem akarsz elérni,csak némi adrenalint.
2013. febr. 13. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!