Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a velemenyetek az oszträkok...

Mi a velemenyetek az oszträkokrol?

Figyelt kérdés
Regota elek kint Ausztriäban, es öszinten szolva nincs tul jo velemenyem roluk. Persze lehet, hogy ez csak az en meglätäsom. Värom a pozitiv es a negativ kimenetelü szemelyes tapasztalatokat. Mindenkinek megy a zöld kez, aki välaszol.

2013. febr. 11. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi az a nem túl jó vélemény?
2013. febr. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem ismerik az etikettet: udvariatlanok, csunyän esznek, bunkok. Iskoläik gyengek, hegyi nepek, gyakori beltenyeszet a hegyekben: unintelligensek. Nem tudnak logikusan, egyszerüen gondolkodni. Mindent agyon-bonyolitanak. Logikäjuk gyenge. Rondäk, butäk, de a magyarnäl azert többre tartjäk magukat.
2013. febr. 11. 20:29
 3/7 P.Attila97 válasza:
72%

nem értem mi bajod van velük. Nekem nagyon bejön, kedvesek, nem bunkók én jól ki jövök velük.


Hát nem tudom, hogy hol élsz és mióta. De hogy az osztrákok, hülyék, csúnyák, logikátlanok, ez baromság. Az iskolák pedig gyengék. Nézz egy magyar iskolát és egy osztrákot. 100x fejletebb és erősebb, mint az átlagon felüli magyar iskolák.

A diákok pedig tanulnak, hogy legyen valami belőlük.


És persze, hogy többnek tartják magukat, hiszen jó a politika és gazdaság, gazdagabbak és nem elégedetlenkednek annyit mint a magyarok.

2013. febr. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Bocsi, de az iskola hiäba szebb itt Ausztriäban, a tananyag gyenge. 2 gyerekem is järt ide, ugyhogy tudom. Örülök, hogy neked a jo oldalät mutatta meg Oszträkia. De hidd el, ha itt elnel, mäskepp lätnäd.
2013. febr. 12. 19:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Te milyen munkakörben dolgozol?
2013. febr. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Most eppen nem dolgozom hivatalosan. En itt elek.
2013. febr. 16. 00:28
 7/7 anonim válasza:
Haha kérdező, de a fizetés az jól jön, mi?!
2021. szept. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!