Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tetovált emberek! Ti milyen...

Tetovált emberek! Ti milyen munkakörben dolgoztok?

Figyelt kérdés
Olyanokra lennék kíváncsi akiknek látható helyen van, alkaron, csuklón, nyakon stb., nőkre és férfiakra egyaránt.:)És hogy hátrányban vannak-e emiatt.
2013. febr. 10. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Asszisztens vagyok gyerekrendelőben és semmi hátrány. (Sőt, a kamaszokkal talán pont emiatt találom meg könnyebben a hangot, mint a kolléganők.)

(Boka, kar és nyak tetkó)

2013. febr. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 yuda ***** válasza:
Egy ismerősöm iskolában dolgozik, bár igaz, -télen nyáron hosszúujjúban, úgyhogy semmi nem látszik.
2013. febr. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
gyermekvédelemmel kapcsolatos területen dolgozom, fiatalkorúakkal és családjaiekkal is. Hátamon, a tarkóm fele van tetoválás, bizonyos felsőkbe látszik az egész, főleg, ha a hajam is össze van kötve. Nem jelentett soha hátrányt, eddig mindenki dicsérte a tetoválásom.
2013. febr. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A férjem gépészmérnök, 1 karja egy lába, a mellkasa és a háta van teletetoválva. Ebből persze csak a kar látszik ki munka közben :). Ráadásul meglehetősen "csúnya", vallásellenes dolgokkal van tele :D
2013. febr. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem a mellkasomon és a lapockámon van. Dolgoztam már gyárban, közértben, óvodában. Végzettségemet tekintve két szociális, gyermekekkel és családjukkal foglalkozó tematikába tartozó végzettségem van. Mindenhol ért hátrány.

Szerintem az sem mindegy, hogy kisvirág vagy koponya... Sokszor nem maga a tetoválás a lényeg, hanem, hogy mit ábrázol. Ha lenne a csuklómon egy cuki delfin, valószínűleg senki nem szólna érte.

2013. febr. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
6 éve dolgozom egészségügyben Okj ápolónőként :P láb , dekoltázs, és váll tetkóm van , száj fölött,nyelvemben, szemöldökömben , orromban piercing :P ;) és szeretnek az emberek nem ítélnek el :P :) nem ezt kell nézni szerintem ;) 28/L
2013. márc. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Laboráns vagyok klinikán, két karom tele, vádli, nyak-hát. Orrkarika, másfél centis fültágító. Nő vagyok, nem érint hátrányként. Van akinek tetszik, van akinek nem, se ennyi. :)
2017. jún. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!