Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Budapestiek, ti mennyi fizetés...

Budapestiek, ti mennyi fizetést kaptok havonta és milyen munkakörben dolgoztok?

Figyelt kérdés
Felköltözöm a közeljövőben Pestre, amint találok állást ott. Az érdekelne, hogy kb. mennyi az átlagfizetés, szeretnék kalkulálni, hogy mennyi pénzt kell keresnem ahhoz, hogy kijöjjek havi szinten, ha albérletet is fizetek. Légyszi összeget és munkakört írjatok. köszönöm.
2012. jan. 5. 10:44
 1/6 A kérdező kommentje:
Az emberek nem szeretik megmondani, hogy mennyi fizetést kapnak, ezt tudom. De itt név nélkül kell megírnotok.
2012. jan. 5. 11:15
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

Br. 420eFt, középvezető, villamosmérnök.

De, hogy ebből mit tudsz kalkulálni...?

2012. jan. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2%
A kérdező egy rakás szerencsétlenség, nem írja, hogy milyen munkakörben, mert semmihez nem ért, csak a 100.000. idióta, aki feljön Pestre, nem kap munkát a tanulatlanságához, és megállapítja, hogy nincs munka ebben az országban, és nem segít rajta az állam. Az ilyen tanulatlan szerencsétlen idióták miért nem tűnnek el a világból?
2012. jan. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, de te vagy az idióta. Sok hozzád hasonló ember nem talál jobb szórakozási lehetőséget, mint különféle fórumokon és egyéb oldalakon fikázzon embereket. Az ilyenek az életben nagyon sok elfojtott indulattal rendelkeznek és itt élik ki. Persze név nélkül könnyebb a másikat fikázni, ugye? Az életben biztosan egy kis nyuszi vagy, vagy egy papucsállatka.


Egyébként fogalmad sincs rólam. Nem fogom neked sorolgatni a végzettségemet, mert felesleges. Legyen annyi elég, hogy nem vagyok tudatlan szerencsétlenség. Egyébként, minek válaszoltál a kérdésemre, ha hülyeségnek tartod? Nem volt kötelező.


Az ember pedig tudod, ha nagyon elkeseredett és munkanélküli bármilyen munkát elvállal. Ezért érdekel, hogy ki milyen munkakörben dolgozik. Nekem többféle végzettségem van, így válogathatok, hogy milyen állást pályázok meg.

2012. jan. 5. 14:37
 5/6 anonim ***** válasza:
18%
Azért abban igazuk van, hogy ennyi információ alapján milyen választ vársz? Lehet keresni minimálbért árufeltöltőként vagy milliókat bankigazgatóként. Most már tudsz kalkulálni?
2012. jan. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Értsétek már meg, hogy ennek a honlapnak nem az a lényege, hogy mindenki minősítse az egész kérdést. Rajtam kívül nagyon sokan tesznek még fel buta kérdéseket és sem írogatok neki, hogy milyen idióta kérdést tettél fel és mi a fenéért érdekel ez téged.


Itt egyszerűen válaszolni kell és kész, ha pedig nem akarsz, mert butának érzed a kérdést, akkor ne válaszolj és kész. Nem kell itt arcoskodni. Az pedig az én dolgom, hogy mit kezdek a válaszokkal és, hogy kalkulálok.

2012. jan. 6. 13:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!