Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miskolcon miért utálják...

Miskolcon miért utálják jobban a budapestieket?

Figyelt kérdés
Ezt jelzi egy csomó falfirka, és a személyes tapasztalataim + A Belgának a "Budapest" című száma. Az, hogy budapesti vagyok egyben azt is jelenti, hogy hülye vagyok, ingyenélő, nem tudok semmit a világról, és valószínűleg már tüdőrákom van a sok füsttől. Aztán kiderült, hogy többet tudok náluk a világról, és csendesebb környéken is lakom. Egyébként jófejek voltak, miután tisztáztuk a dolgot már nem b@szogattak a "származásom" miatt, meg én szeretem Miskolcot, csak ezt az "anti-bp"/túlságosan lokálpatrióta mentalitást nem értem. Az ország más részein sem szeretnek minket, de Miskolcon vmiért nagyon nem.
2009. szept. 5. 23:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
70%
jajj ne csináljátok már? szerintetek a pestiek találták ki, hogy 4-es metró lesz, a miskolciak találták ki a mittudoménmit? NEM!!! a politikusok! egyébként én nem tudom, hogy miért utálnak, vagy egyáltalán utálnak e minket a miskolciak, az viszont biztos, hogy mindenhol vannak bunkó és nem bunkó emberek. nekem a nagymamám vidéken lakik, Szabolcs megye csücskében, egy 2000-es faluban, és minden nyaramat ott töltöm. szerintem semmi különbség nincs köztük, és az itteni emberek között. az a baj, hogy egy vidéki találkozik 2 pestivel, az egyik bunkó, a másik nem, de csak az marad meg, hogy volt köztük bunkó, arról pedig megfeledkeznek, hogy volt egy teljesen normális is.
2009. szept. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!