Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért jó, hogy egyesek lázadnak?

Miért jó, hogy egyesek lázadnak?

Figyelt kérdés

Miért nem képesek normálisan és modern ember módjára viselkedni?

Vannak néhányan a városunkban, akik eléggé elrugaszkodottak és dzsekibe meg bakancsba járkálnak, félig leborotvált fejjel és folyton replikáznak, és nagyon egyedinek képzelik magukat.

Mi örömüket lelkik abban néhányan, hogy polgárpukkasztó dolgokat tesznek vagy vesznek fel?


2013. febr. 9. 17:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Neked őszintén semmi dolgod velük. Így érzik magukat jól. TE ezzel szemben élvezheted azt az életet, amit a társadalom elvár, unalmasan és igazi tűz nélkül.
2013. febr. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Maguk alatt vágják a fát. Nem lesz életük, állandóan isznak, drogoznak meg ilyenek, lesittelik őket. Ez így most jó? Nem kéne állandóan verekedni meg visszabeszélni szerintem. Tudni kell hol a helyed.
2013. febr. 9. 17:50
 3/6 anonim válasza:

"polgárpukkasztó dolgokat tesznek vagy vesznek fel"

ha súlyos dolgot követnek el azt majd a rendőrök elintézik, na de hogy milyen ruhába járnak az igazán az ő dolguk, ahhoz se neked, se nekem se senki másnak nincs köze csak nekik!

2013. febr. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze van egy határ a hülyeség és a normális lázadás között, nem hiszem, hogy aki pl. felnyírja a haját, vagy bakancsban jár, már folyamatosan drogozna és inna. A gond ott van, ha az egó az egyekbe szökik, és azt gondolja az ember, hogy megállíthatatlan. Viszont ha nem lépsz fel erélyesen, akkor sokszor te húzod a rövidebbet. Az, hogy tudod, hol a helyed az egyik oldala az érmének, a másik az, hogy tudod hol van mások helye, fel tudod mérni, hogy érdemes-e szembeszállni vele.
2013. febr. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért, mert te most itt feltetted ezt a kérdést. Pont az a céljuk, hogy kiborítsák a kispolgárokat. Egyébként a dzseki meg a bakancs divat mostanában, ahogy a félig leborotvált fej is. Neked mindenesetre semmi közöd ehhez, az ő dolguk.
2013. febr. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tetszik nekik, hogy felvághatnak, fel akarják hívni magukra a figyelmet, de az is lehet, hogy egyfajta csoportszellem készteti őket erre tudattalanul.

Én meg azzal bosszantom őket, hogy rájuk sem hederítek, de úgy látom, elég okosak ahhoz, hogy ezen ne húzzák fel magukat. Én nem bántom őket, ők nem bántanak engem, "élni és élni hagyni".


Szerintem amúgy némelyeknek színesebb az életük, mint a "normális embereké".

2013. febr. 10. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!