Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csinálhatnék? A történet alul

Mit csinálhatnék? A történet alul

Figyelt kérdés

Barátnőm mesélt egy fiúról akivel a nyáron találkozott,és azt mondta róla hogy nagyon nézte őt,mert biztos h bejön neki.Én erre meg felvettem msnre és kérdeztem tőle h mi volt?Erre meg azt mondja hogy semmi és nem úgy értette ahogy mi.

elmondtam bnőmnek és ő meg azt mondta h nagyon kínos lesz oda visszamennie.már bocsánatot kértem ezerszer és mondta h semmi baj,de biztos hogy utálni fog.most mit csináljak?


2009. szept. 5. 12:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha szemét módon akarnék válaszolni, akkor idd meg annak a levét, amit megfőztél.

Nem igazán tudsz mit csinálni. Majd az idő megoldja a dolgokat. Viszont remélem, hogy jó lecke volt, és megtanultad, hogy amihez nincs közöd, abba nem kell beleszólni, ahhoz nem kell hozzátenni sem elvenni. Ez kettejük ügye lett volna, nem hiszem, hogy a barátnődnek kerítőnőkre van szüksége.

Ezzel nem leoltani akartalak, de általában mindig a "jó szándékkal, segítségből" teszem helyzetekből van a legnagyobb kakikavarás!

2009. szept. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!