Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan szerezhetnék barátokat?

Hogyan szerezhetnék barátokat?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok, magányos. Volt egy legjobb barátnőm aki megsértődött mert egy rossz akaróm ellenem beszélte. Bár ha hagyta magát akkor annyira nem is volt tán jó barát...?

Lényeg az, hogy magányos vagyok nélküle, mindenki azt mondja körülöttem, szerezzek barátokat. De hol, hogyan?


2013. febr. 7. 13:19
 1/3 anonim válasza:
A legegyszerűbb, ha csatlakozol vmi közösséghez csoporthoz. Táncolni jársz pölö vagy vmi csapatsport, de van ezer meg ezeregy. Arról a bizonyos legjobb barátnőről meg annyit, hogy a lányoknál ilyen előszokott fordulni, hogy összevesznek majd hatszor kibékülnek, ha mégsem, akkor át volt b.... mert ő biztos nem ugyanígy gondolta.
2013. febr. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Barátokat könnyű találni ha eljársz valahova, akár buliba hétvégén vagy sportolni, táncolni, bárhova.
2013. febr. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 poet1 ***** válasza:
Én szívesen barátkoznék!
2013. febr. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!