Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mesélnél valamit magadról?

Bibi05 kérdése:

Mesélnél valamit magadról?

Figyelt kérdés
Mindegy, hogy mit amit úgy érzel, hogy más is megtudhat azt szívesen elolvasom:) egy történetet az életedből pld.
2009. szept. 4. 07:41
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Embereket teljesen kiismerni?- szerintem nem lehet, azt tudod róla mit szeret, mit nem szeret a stílusát, esetleg a titkait de ahhoz, hogy teljesen kiismerdd, ahhoz szerintem az ő fejével kéne gondolkodni, mert azt csak ő tudja, hogy mit akar valójában, mit szeret mert sokszor más az amit mondunk és érzünk.


Igen én is így vagyok ezzel az otthoni beszélegetésekkel, nem meremelmondani mert azaz enyém, az én "titkom", sokszor nagyon jó lenne kiönteni a szívem de úgysem hallagtnának meg lehet, hogy ki is nevetnének, de haakarod itt kiírhatod magadból vagy írj privit.

2009. szept. 4. 22:21
 12/16 A kérdező kommentje:

21:12- es válaszoló

Kívánom, hogy sikerüljön és jó, hogy ilyen határozott vagy. Ez nagyon jó tulajdonság.

2009. szept. 4. 22:23
 13/16 anonim ***** válasza:
Igazad van,nem lehet kiismertni az embereket.Én is azt hittem,hogy ismerem az élettásamat(ja volt).Aztán tessék.Soha,de soha nem gondoltam volna róla az elmult 9 évben,hogy kezet emeljen rám,és tessék....vagy,hogy idáig fajuljanak a dolgok....Nincs beállítva hogy lehessen neked írni privit....De ha van kedved,és írsz,akkor szivesen beszélgetek veled ezekről a dolgokról,és persze másról is.:-))
2009. szept. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Persze szívesen beszélgetek veled is. Hát, igen, az ember sok mindenre képes jóra is rosszra is sokszor nem jól használják az erejüket, ha az tettlegességig fajul az nagyon rosz. Nem tudom hol kell beállítani hogy írhass nekem akkor próbálok én írni. Szép napot!
2009. szept. 5. 11:18
 15/16 A kérdező kommentje:
Beállítottam, most már lehet privit írni. Szép napot még egyszer mindenkinek!
2009. szept. 5. 11:26
 16/16 anonim ***** válasza:

Régi a kérdés, de válaszolok rá, legalább kicsit "kimosom a lelki szennyest" :DD

Szóval régen is szigorú voltam magamhoz, de az utóbbi fél évben ez annyira jellemző volt rám hogy egy alakuló párkapcsolatot teljesen tönkretettem mielőtt még elkezdődhetett volna. Ennél fogva télen depressziós lettem, folyton csak magamat ostoroztam, aztán kiderült hogy feleslegesen aggódtam, még lehetett volna köztünk valami. De az is kiderült hogy azt a bizonyos valakit nem annak hittem aki valójában, nyitott felém, és ezzel romlott el minden. Mert most jöttem rá hogy magányomban csak azt akartam hogy valaki szeressen. Bővebben nem fejteném ki, lehet hogy homályos a story de a lényeg az hogy tanultam a leckéből. :)

2011. ápr. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!