Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mesélnél valamit magadról?

Bibi05 kérdése:

Mesélnél valamit magadról?

Figyelt kérdés
Mindegy, hogy mit amit úgy érzel, hogy más is megtudhat azt szívesen elolvasom:) egy történetet az életedből pld.
2009. szept. 4. 07:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Januárban kezdődött a "cirkusz"és azóta tart a (mostmár)volt élettársammal.Teljesen kivagyok,testileg lelkileg rámentem az egész cécóra....(bonyolult az ügy,pénzes dolgok is vannak benne,no meg nő ügyek...)

Sokmindent csak a 2 gyerek miatt csinálok végig...Ha ők nem lennének semmi értelme nem lenne az életemnek.

2009. szept. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy elmodtad segíteni sajnos nem tudok de remélem minden jóra fordul.
2009. szept. 4. 08:48
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Én pedig köszönöm hogy meghallgattál.Sajnos eléggé reménytelen a helyzet,kilátástalan.Mivel az ő házában lakukn (még egyenlőre)gondolhatod hogy telnek a napok....csak ugye nincs hova és miből költözni.

Pedig mióta Tünci-püncike a szinen van,állandóan azt hallagatom takarodjak,semmihez semmi közöm.8 évig voltunk együtt,több mint 9 éve ismerjük egymást.Mindent közösen vettünk fizettünk,még a háza részleteit is....és most ennyi jár...a megaláztatás,hazudozás...Bár a tünci-püncike se fog tőle jobbat szebbet kapni.mert ez az időszak csak a hazugságairól szól mindeni felé....

Jajj bocs elszalad velem a ló,panasz ügyben...:-(

2009. szept. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Átlagembernek tartom magam átlagon felüli gondolkodásmóddal.

Sokszor lesajnálom az embereket,mert nem veszik észre,hogy elmegy mellettük az élet és mindig csak várnak valamire,amitől majd boldogok lesznek.Annyi mindent akarnak csinálni jól és annyi időt elpazarolnak fölösleges dolgok megszerzésére,hogy nem marad idejük élni.

Én meg csak élem a magam kis szürke mindennapjait,bejárok egy olyan munkahelyre,ahol egy ostoba ember mondja meg hogy mit csináljak és hogyan,ha fordított lenne a helyzet,én nem alkalmaznám őt,mert nem lenne képes ellátni még az én feladatomat sem,nemhogy a sajátját.De nem hagyom ,hogy ilyen ostobaságok elrontsák az apró kis örömeimet.

Nincsenek megélhetési gondjaim,pedig van hogy csak aprópénz van hónap végére a zsebemben.

Néha csak úgy mosolyogva megyek az utcán és figyelem az emberek reakcióit,4 féle van,1.észre sem veszi,2.azt hiszi ismered és furcsán zavarba jön,3.rád is köszön,4.visszamosolyog és jókedvűen megy tovább-ebből van a legkevesebb.

Felületesek az emberek,az egész élet körülöttünk és örülök,hogy néha kívülállónak érzem magam.Emberi kapcsolatok,házasságok,családok mennek rá,barátságok szakadnak meg,mert nem szánnak időt még magukra sem az emberek.

Hát most így ennyi jutott eszembe.

2009. szept. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Első válaszoló: igen, érzem mekkora fájdalom,szomorúság és talán gyűlölet van a "hangodban" nagyon nehéz lehet most neked, szüleidhez vagy barátaidhoz sem tudsz menni egy kisidőre vagy albérletbe? Nem akarok okoskodni csak rossz ilyeneket olvasni és tudom milyen érzés mikor úgy érzed felrobbansz a látványától is(nálam legalábbis ez volt) eltudom képzelni min mész most keresztül. De van két gyönyörű gyermeked nekik élj és miattuk légy boldog mert vannak neked és szeretnek akárhogy is alakul(t) remélem hamarosan túl leszel ezen és nem fog bántani semmi és senki. Kívánok neked, nektek minden jót és egészséget és hogy minden rendben legyen, sajnos ennél többet nem tudok tenni csak bíztatni és talán tanácsot adni, hogy boldogabb légy ha másért nem a 2 gyermekedért és magadért is persze, mert nekik szeretetben és boldogságban kell felnőniük. Ha esetleg valamivel megbántottalak elnézésed kérem, nem ismerlek így nem tudok úgymond személyre szabott tanácsot vagy vígasztalást adni. Szép napot! Ja és ha esetleg akarsz még valamit mondani és nem szertnéd itt leírni akkor megadom az email címem oda leírhatod én meghallgatlak csak írj ha ki akarod magadból beszélni.Szia
2009. szept. 4. 12:02
 6/16 A kérdező kommentje:
Második válaszoló: igen, teljes mértékben egyet értek veled sajnos mindenki az "álmait" kergeti és nem figyelnek semmire, pedig az apró dolgokban mennyi szép van, de sok ember ezt nem veszi észre. Nem örülnek annak amilyük van, mert még több kell és még sorolhatnám de a lényeg annyi, hogy az ember lassan már nem társas lény mert elmegy minden mellett, hogy elérje a céljait és ezzel csak annyit ér el, hogy úgy érzi a világ összes terhe az ő vállát nyomja és szépen lassan elveszít mindenkit maga körül,nem boldog. Szép napot!
2009. szept. 4. 12:09
 7/16 anonim ***** válasza:

én egy harmadik válaszoló vagyok...


szerintem nem baj, ha valaki kergeti az álmait, sőt, nagyon jó dolog, ha van neki. nekem nincs, célom sincs, nem tudom, mit akarok, és már régóta nem tudom, akarok-e valamit. a mostani napjaim, heteim kiábrándítóak... iskolába járok még csak, gimnáziumba, azt hiszem szeretek tanulni, szeretnék, ha a közeg jobb lenne... de megöl a légkör, és legszívesebben dühöngenék vagy elsírnám magam, mert senkihez nem tudok szólni. ha van is egy-két személy, akit szívesebben megismernék, ők annyira távol vannak tőlem, annyira más körökben, én meg annyira nem merek lépni...persze lehet, hogy ezen nem változtatna, ha lennének dolgok, amiket el szeretnék érni. de mégis ott pulzálna bennem a tettvágy, amiért tennék dolgokat. de így csak vegetálok nap mint nap (mint nap mint nap..mint nap :D).


úgy hiányzik egy jó beszélgetés...itthon meghallgatnának, de nem tudok beszélni, nem tudom miért van. néha úgy érzem, sajnálom elmondani amit érzek, mert nem akarom mással megosztani, legalábbis itthoniakkal biztos nem. nem tudnám. nekik ezt nem tudtam volna elmondani. persze azt hiszem tudják, hogy nem vagyok jó passzban.

egy idegennel, vagy valaki távolabbival, nem rokonnal, korombelivel sokkal könnyebben beszélgetnék, annyira szívesen mesélnék - de annyira szívesen is hallgatnék másokat...


még egy dolog..

olyan rossz hallanom, ha valaki azt mondja, ismer engem, megijedek tőle és nagyon bosszant. legutóbb nővérem mondta ezt, és hát persze, hogyne ismerne, 17 éve vagyok a húga, de biztos vagyok benne, hogy ő mást ért azalatt, hogy ismer, és 'mindent' tud rólam. azt hiszem, ez vmiféle egoizmus, hogy nem lehet engem kiismerni, megismerni teljesen - de úgy vallom, egy embert se. ugye szerinted is így van? :)

2009. szept. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Köszönöm,aranyos vagy.Semmivel nem bántottál meg.Ebben az esetben nem lehet tatácsot adni,még akkor sem ha ismerjük a másikat.A "sogosnőm"az az ember,akivel ezeket a dolgokat ki tudjuk beszélni(az ő házzassága sem jó :-(sajna....)de egészen más volt így elmondani,mint amikor már ezerszer ki,és át beszélted valakivel az egészet.Igen,a gyerekeimért élek,értük teszek mindent.Hiszem,hogy amit nem kaptam meg a sorstól,azt velük kárpótolta.Nagyon jó gyerekeim vannak.Nem csavarognak,nem hazudoznak jó tanulók.Persze hogy velük is van gondd,mint minden gyerekkel,kamasszal.(16 ill.14 évesek)

A lányom egy tagozatos gimibe jár,ahol emelt szinten tanul rajzolni.Nagyon szeret és tud is.A fiú meg állandóan barkácsol,a modellezés az élete(egyenlőre)

Nos,köszönöm hogy meghallgattál,és kommentet is írtál.Ritka az ilyen fórumozó....:)))

És te kedves kérdező,mit mesélnél magadról?

ha gondolod írhatsz privit is.Én is szivesen meghallgatlak....

Jó éjt!:D

2009. szept. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Álmokat kergetni? Szerencsére nekem nincsenek álmaim, mindent amit akarok, valóra fogom váltani. Téllen csatlakozom a FFL-hoz, útána meg elmegyek kontraktornak.
2009. szept. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Hogy mit mondanék magamról? Nehezebb erre válaszolni, mint a kérdést kiírni.

A vőlegényemmel Spanyolországban élünk, lassan másfél éve. Ő bányász én meg a háztartást vezetem, az ide kerülésünk elég zűrös volt, de egyébként jól megvagyunk vannak néha hullámvölgyek de ha az egészet nézem akkor elégedett vagyok. Nem vágyom haza és ez nagyrészt a szüleim miatt van. Ha az egész eddigi életemet nézem, hogy mi történt...-hát nem sok, csalódás, szomorúság és a hasonlók. Voltak jó dolgok is de az sajnos kevés,most próbálom, próbáljuk bepótolni egymásnak azokat az éveket amiket otthon nem kaptunk meg és sajnos ez a szeretet. Magamról annyit még, hogy önfejű, makacs ember vagyok de ha segíteni kell szívvel-lélekkel segítek, csak sokszor ez is az én hátrányomra fordul és ezt nagyrészt a szüleim használták ki. Igen, ilyenek a szüleim és most lassan 20 évesen "egyedül" vagyok, ha nem lenne 4 éve mellettem a vőlegényem nem tudom most hol lennék. Sokmindent köszönhetek neki köztük azt is, hogy felnyitotta a szemem sok dolog felett és én is neki.


Köszönök minden kommentet ha akartok írjatok még szívesen elolvasom. Sziasztok!

2009. szept. 4. 22:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!