Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Takaritás rászokatás?

Takaritás rászokatás?

Figyelt kérdés

Helló

Na öö az a problémám hogy mostanába rendetlen vagyok, vagyis idáig csak akkor takaritottam mikor jött a barátnőm ( Volt barátnőm) De mióta nincs azóta nem igazán takaritok , mostis itt áll minden a gép asztalán is cd minden össze-vissza.

És nem akkarom hogyha valaki eljön az legyen hogy rendetlen vagyok , Pár tipp ? :)

Sajnos a szülleim nem neveltek ilyenre.



2013. febr. 3. 16:57
 1/6 TappancsMancs ***** válasza:

Önállóan! Menni fog! Hol ezt hol azt vagy hétvégére tenni. A takarítás szerintem jobb hétvégére általában. A rend meg olyan hogy ne csinálj túl nagy kupit egyszerre, vagy ha még is akkor tedd is a helyére. De pár dolog lehet elöl.


Nálam a kb napi használatú dolgok vannak elöl. Azt minek tegyem el. Így kávéfőzőt nem tenném be egy szekrénybe hogy minden reggel ki kelljen venni. Lehet az a konyha asztalon.


Amit pár napon belül csinálom (pl egy levél) azt kiteszem oda ahova ilyen dolgokat szoktam. Aztán pár nap és... na lássuk csak és megcsinálom.


Néha sok mindent egyszerre előveszek pl ha keresek valamit stb. Akkor utána vissza is teszem.


Napi ruha nincs ledobva a szobában mert az zuhany előtt mehet a szennyesbe. Bár az is igaz, hogy pont a fürdőben van a szennyes tartó.


Takarítás szerintem elég hetente (poszizás, portörlés).


Konkrét jellegzetességeket mondanál?

2013. febr. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát , ruhákat kidobálom az ágyra nem ágyalok bee , most beteg vagyok és a gép előtt vannak a gyógyszerek cd-k . Meg Javitani akkarok a szóbámon is , Például kéne pár poszter ? :)
2013. febr. 3. 18:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Na most, az első lépés az lenne, hogy felismerd a rend, takarítás iránti igényedet, és ez, ahogy látom, megtörtént. Beteg vagy, nem jársz sehova, kiváló alkalom, hogy hasznosan töltsd az idődet: vágd be a ruháid a mosógépbe, rakj rendet a szekrényben, rendszerezd a dolgokat az asztalodon. Ne más, hanem magad miatt akarj rendet tenni, és talán jobban megy, ha közben elképzeled: a szobád te magad vagy, amin belül hatalmas káosz van. A takarítás kiválóan alkalmas, hogy a gondolataid is rendezd közben, és ne csak a szobádban, hanem kicsi lelkecskédben is rendet tudj rakni, tapasztalat :)
2013. febr. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 TappancsMancs ***** válasza:

Poszterektől nem lesz rend. :)


Beágyazás...? Most gondolj bele ha ez probléma az életben akkor hogyan veszed majd az akadályokat..?

2013. febr. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát, nem késső fejlödni!! :)

Poszter Dekoriciónak szánnám , nem azzal akkarok rendet csinálni! :)

2013. febr. 4. 20:19
 6/6 TappancsMancs ***** válasza:
Ja tudom csak poénkodok. :)
2013. febr. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!