Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a helyzetről?

Figyelt kérdés

Egyik nap 4 osztálytársam (akiket nem az eszükért szeretünk), óriási disznóólat csinált hátul.


Órák után meglátta az igazgató, és azt mondta hogy jó, a takarítóknak meg lesz 2 hétig tiltva, hogy bármit is takarítsanak nálunk, és osszuk be, hogy melyik nap ki takarít.


Azt mondta hogy X legyen ebben a főnök!! (pont az, aki ezt az egész hegy szemetet produkálta a leglelkesebben)

És ő írta össze, melyik nap melyik 2 ember takarít.

(Önmagát egy napra sem)


Pénteken jöttem volna én, de mivel aznap volt nyelvvizsgám, otthon maradtam tanulni még egy kicsit, (nem a takarítás miatt)


Osztálytársam írta hogy az a 4 osztálytársam, aki miatt áll a bál (még a fiúk is rendesebbek, tényleg), azt hiszik hogy a takarítást akartam megúszni, és kitalálták hogy egyik nap majd én fogok többet takarítani.


Na most ezt azok mondják nagymellénnyel, akik egy zacskót nem képesek felkaparni a földről, könnyebb a másikhoz átrugdosni... ők a "főnökök", ők parancsolnak, legalábbis azt hiszik... de én biztos nem fogok pluszban mocskot takarítani, mert ők kitalálták hogy én takarítás miatt nem voltam. Vissza is vágott nekik aznap pár normális osztálytársam.


Elnézést, ha hosszú, de kíváncsi vagyok mit gondoltok.

Ideges vagyok :(



2012. okt. 7. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha normálisok vannak többen fogjatok össze és szívassátok meg őket.
2012. okt. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Most az a helyzet, hogy hétfőn nem került szóba az én ügyem, meg semmi, de ma veszekedés volt.


Egy takarításban soros osztálytársam mindenhol összesöprögetett, csak a "főnökék" padjánál nem. (direkt) Ráadásul másoknál alig volt valami pici papír a földön, ehhez képest náluk, mosatlan tányér, kanál, zsepik, cigi, zacskók a földön, meg miegymás..


Mikor megjöttek, észrevették hogy náluk kupi van, és elkezdtek veszekedni hogy náluk miért nem söpörtek fel. Másik osztálytársam (tök jogosan) azt mondta, nem hajlandó felszedni semmit, meg kussoljanak, mert miattuk szívatják az osztályt, stb.


Másikak se hagyták szó nélkül, már ment az üvöltözés..Szerintem annak az osztálytársamnak volt igaza, aki nem takarított, mert 1:nem kötelező állat módjára szemetelni 2:valóban miattuk kell most mindenkinek takarítani, annak is, aki amúgy rendes

3:nem elég, hogy áll a bál, még ők a hangosak.

2012. okt. 9. 19:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Felmerül a kérdés, hogy minek takarítónő? Miért alkalmaznak takarítónőt, ha gyerekek takarítanak? A probléma már itt kezdődik. Fizetést nem kaptok érte? Nem írtad le hány évesek vagytok, de elvileg gyerekek nem dolgozhatnak, sőt, ez feketemunkának számít.


Az igazgató járt el rosszul, nem te. Ilyenkor figyelmeztetésben kell részesíteni az osztályt, nem ilyen megalázó tanuláspótló tevékenységeket kell kitalálni.

2012. okt. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem mindig mi takarítunk, dehogyis, csak ezen a 2 héten. Ez a bünti az amúgy tényleg nem kis szemétkupacért, de ha az idő letelik, megint a takarítónő jön délutánonként.
2012. okt. 18. 22:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!