Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miert neznek naivnak, ha nem...

Miert neznek naivnak, ha nem akarok latatlanba itelkezni?

Figyelt kérdés
Sokszor megesik beszelgetesekben, hogy ha valaki mond valami rosszat egy ismeretlen "utca embererol" en altalaban megprobalom megmagyarazni, hogy miert viselkedhet ugy, vagy miert lehet tetovalasa stb.. Erre mindig azt kapom, hogy naiv vagyok. Nem erzem igaznak, roppant korultekintoen intezem a maganugyeim, es az uj emberekkel eleg bizalmatlan vagyok. Katolikus vagyok, ugy is neveltek, igyekszem, nem elore itelni. Nagyon zavar mar, hogy ebbol mindig en jovok ki "hulyen".
2013. jan. 30. 19:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért, mert zavarban vannak, hogy míg ők csak ítélkezni tudnak addig neked van annyi intelligenciád, hogy felfogd nem mindenki egyforma és nem feltétlenül kell első benyomás alapján véleményt mondani.
2013. jan. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Neked van igazad. Manapság rengeteg embernek negatív a hozzáállása, mindjárt a rosszat feltételezik. Ez nem helyes. Te csinálod jól, hogy nem ítélkezel látatlanban. Egyáltalán nem vagy naiv. Az is az emberek többségének a negatív hozzáállásáról tanúskodik, hogy naivnak titulálnak téged emiatt.
2013. jan. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!