Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról ha...

Robi.88. kérdése:

Mi a véleményetek arról ha egy férfi üt meg egy nőt kontra egy nő egy férfit?

Figyelt kérdés
Melyik lehet jogos és miért?

2013. jan. 30. 14:52
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Na igen az néha elofordul h provokaljak aztan ugy adjak elo h ok menynire meg voltak alazva viszont ha egy no uti meg a férfit "ok nélkul" akkor nem számit. Abban egyetértek h ha vki letapizza akkor lekever neki egyet.
2013. jan. 30. 15:38
 12/17 anonim ***** válasza:

utolsó: LOL


4-es 5-ös 6-os válaszokat érzem igaznak

(19/F)

2013. jan. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 QueenRavenna ***** válasza:
63%
15.16, én is pofán b*sználak egy sodrófával, hogy tanuld meg hol a helyed! Húzz vissza a fára!
2013. jan. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
nem "nevelték" úristen de szánalmas.xd ha én nő lennék és valaki letapiz egy partin",akkor vagy feljelentem zaklatásért mert ott csak látják,vagy elrohanok sírva a haverjaimhoz (férfiak) hogy rakják már helyre.(nem összeveréssel)szerintem jobban megilletődne mintha én kezdeném ott pofozgatni.
2013. jan. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ezekből a válaszokból is látszik, hogy nem csak nőt kellene párszor felpofozni hanem a férfiakat is. Mai világba már mindent megengedhetek magatoknak, bezzeg a régi időben ott senki nem problémázott ha szíjjal a hátát megütöttem 3x. Majd az élet adja nektek a pofonokat.
2013. jan. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nem ez a dolgok megoldása, de néhány esetben sajnos szükség van rá. Az ember normális esetben senkit nem üt meg.


A nemek esetében ezt a női-férfi megosztást a nőkre nézve sértőnek érzem, hiszen milyen alapon felételezi bárki is, hogy egy nő szükségszerűen gyengébb mint egy férfi? Bizonyos nők gyengébbek bizonyos férfiaknál, de vannak másik nők, akik meg erősebbek másik férfiaknál. Innetől kezdve szerintem egyértelmű, hogy miért szexista a "nem ütök meg NŐT mert FÉRFI vagyok" kijelentés.


Ugyebár kultúrember nemtől függetlenül meg nem szexista és nem erőszakkal rendezi a konfliktusokat.


Ha már ott tartunk, hogy valakinek fizikai erőszakot kell alkalmazni testi erőszakra, molesztálásra, szexuális zaklatásra válaszul, az már önvédelem. Ilyen esetben szerintem nemtől függetlenül jogos reakció.


Erotikus szituációban lehet náspágolni, de ez csak játék, megbeszél dolog. más dolog paintball puskával marhulni a haverokkal mint egy igazival kiirtani a közeli iskolát.


Én még soha nem hallottam olyanról aki pofonból tanult volna. Olyat igen, hogy a pofonoktól agresszív állat vagy lelki roncs lett, de ezt én nem nevezném jó pedagógiai módszernek.


Aki meg úgy gondolja, hogy az "asszonyt nevelni kell" annak meg üzenem, hogy a világ nagy részében illegális a pedofília és a gyermekházasság. :P

Normális embernek a párja tényleg az egyenértékű társa, és nem nevelgetik egymást.

2013. febr. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Csak mint önvédelmi technika.

Egyébként senki ne pofozkodjon! :)

Térjünk át az utálatos ember ölelésére, úgy meg fog lepődni, hogy sóbálvánnyá fog meredni! :)

2013. febr. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!