Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Fiúbarátokat akarok, de egy...

Fiúbarátokat akarok, de egy idő után mindegyik elkezd érezni valamit irántam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Lány vagyok és világéletemben hamarabb kijöttem, elbeszélgettem a fiúkkal, mint a lányokkal. Csak egy megértő fiúra vágyom, aki nem akar megd*gni. Lehetséges ez vagy eleve nincs fiú-lány barátság?


19/L


2013. jan. 26. 21:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

gyerebabám, ismerkedjünk meg:D én csajokkal jobban jövök ki, de régóta van már bnőm, nem fog felőlem fenyegetni semmi ilyesmi;)


F19

2013. jan. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
Meleg nem vagyok, de aszexuális igen. Megteszi? 21/F
2013. jan. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Akik így felajánlották magukat, írjanak privit :))
2013. jan. 26. 22:01
 14/19 anonim ***** válasza:

Csak mert megdugna lehettek barátok.

A férfiak nem kaphatják meg 99%-át azoknak a nőknek akiket szívük szerint megdugnának, szóval ez részünkről nem akadály.

Esetleg olyan sráccal barátkozz, aki drasztikusan másfajta csajokhoz vonzódik.

2013. jan. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 ASOT ***** válasza:
Találtam neked egy srácot ő tuti elfogadja ha csak a haverod legyen: [link]
2013. jan. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Barátokkal nem dugok, ez az egyik. És ha dugok is akárkivel, bár azt már én nem dugásnak nevezem hanem szeretkezésnek, csak is szerelemből. Még egy ok, hogy van barátom. Nekem tényleg csak egy fiúbarát kell.
2013. jan. 26. 22:29
 17/19 anonim válasza:

Én is mindig pasi haverokat kerestem, mert gamer csaj vagyok, barátnőimet meg egyáltalán nem érdeklik amik engem... szóval sok pasi haverom volt már és hidd el, szinte esélytelen. Egy idő után mindig többet akarnak, vagy épp te leszel az aki többet akar. Ha még szép is vagy, esetleg rendes, kedves stb. csak rontod vele az esélyeket. :D

Viszont a "stabil kapcsolatban lévő srác"-os válasszal én is egyetértek, ott van esély a csak barátság fenntartására. :)

Amúgy meg nincs, csak akkor ha csúnya vagy. Bocs, ez durván hangzik a csúnyákra nézve, de többnyire igaz.

2013. jan. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nekem van jópár lánybarátom (10+), szóval hidd el nekem nem lenne gond :)

Ja, és nemvagyok meleg.

Viszont megjegyzem, hogy a barátság extrával dolog mindíg is érdekelt, és volt már rá példa, hogy egy csaj az elején nagyon ellenezte, késöbb mégis belement, de más ok miatt még 1x nemjött össze :/

2013. jan. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
De, van fiú-lány barátság mély érzelmek nélkül is. Nekem legalábbis nagyon régóta részem van ilyesmiben, a szóban forgó lány olyan mintha a testvérem lenne, miközben van egy sokéves kapcsolata, két gyerekkel :)
2013. jan. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!