Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem tudok beileszkedni mi...

Nem tudok beileszkedni mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Egy pestöl nem mesze lévö szakközép iskolába járok 30 fö egy osztály két évfolyam 9. osztály fele fiu fele lány 14-15 éves gyerekek most kezdtem 1.-én (ma). Én önmagában jo tanulo vagyok és sok hülyeségben benne vagyok :) Van hobbym is stb... Nem vagyok testileg viszataszito sportos alkatom van sok dolgot szeretek és szépnek tartotak az eddig megismert barátaim. Az iskolában senkit nem ismerek a mai napon probáltam beszélgetni a padtársamal és egy két gyerekel de több kevesebb sikerel elég paszivak voltak , a nagyobb társaság jokat beszélget és rohogcsél szoval jol megvannak, hogy tudnék oda beilleszkedni ? milyen témával vagy hogy menyjek oda hogy beszéd -haveri kapcsolat alakuljon ki ? Köszi elöre is holnap újabb kemény nap lesz igy kellen minél ellöb :)
2009. szept. 1. 15:34
 1/6 A kérdező kommentje:
Jah és majd kifelejtetem én FIU vagyok és 15 ÉVES hobby: deszkázás , hülyéskedés,zenehalgatás,uszás, büvészkedés,stb...sok van.
2009. szept. 1. 15:37
 2/6 anonim ***** válasza:

pl beszéljetek a kedvenc hobbitokról, filmekről,

stb

estetleg iskola után elmehettek eggyüt deszkázni stb..

2009. szept. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

A tavaly en pont igy voltam mi 28an vagyunkes en falusi vagyok!!! Azt hittem nem is lesz semmi ismeros sem semmi! Aztan szerre lettek jo haverok es tobb minden most mar mondhatom hogy az osztalyba mindenkivel jol vagyok!!! A fo hogy tudjal mokazni es birjad a tarsasagod es hallgass meg masokat!!!16/f

2009. szept. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell mindjárt az első nap erőlködni : pár nap alatt kialakul minden magától! :D

A szünetekben, meg majd hazafelé (ki erre megy, ki arra, többen egyfelé, stb.)...

Te most csak figyeld meg, ki milyen, ki szimpatikus neked, ki egyáltalán...

Az első napok ilyenkor kicsit gázosak, de 1 hónap múlva csodálkozni fogsz, már nem is fogsz emlékezni erre a kellemetlen néhány napra!

2009. szept. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én 2001 ben egy olyan iskolába kerültem ahol több volt a fiu és kevés a lány.Hát én pont olyan osztályba kerültem ahol 32fiu mellett én voltam egyedül lány.1 honapi ugy jártam haza hogy sirtam és nem akarok oda járni.Nagyon rossz volt.De aztán szépen lassan kialakult minden fuival egyfajta kapcsolat mindenhova probáltam beilleszkedni találtam közös témát vagy érdeklődést amiről tudtam beszélni,és szépen lassan azt vettem észre hogy valahova tartozom.Ugyhogy fel a fejjel ez csak az első nap volt.
2009. szept. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm már sokal jobb :) mindenkivel (majdnem ) tdok beszélni nem hitem vonlna hogy ekkora változás lesz egyiknaprol a másikra :D köszi
2009. szept. 2. 16:04

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!